Serum na Dzień

Tagi: serum, Mary Kay
11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 14-07-2006

Serum na Dzień
Wiosną lekarze zalecają witaminowe tabletki, a kosmetolodzy witaminowe kosmetyki. Mary Kay wprowadziła właśnie nowy krem na dzień Serum Time Wise.

Filtr SPF 25 przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek i plam na twarzy - blokuje szkodliwe promienie UVA/UVB i chroni przed negatywnym wpływem środowiska. Zawarty w kremie koper morski pomaga usunąć zanieczyszczenia nagromadzone na skórze w ciągu dnia. Ekstrakty roślinne (lawenda, nasiona słonecznika, rukwiel nadmorska, jaśmin, gorzka pomarańcza), jak zapewnia producent, likwidują efekty starzenia. Peptydy pomagają rozluźnić zmarszczki mimiczne, dzięki czemu skóra wygląda młodo i świeżo.

Po dwutygodniowym stosowaniu oznaki starzenia się skóry są mniej zauważalne. To efekt substancji rozpraszających światło, które optycznie wygładzają zmarszczki. Moja skóra stała się bardziej miękka, poprawiła się jej elastyczność. Krem wzbogaca naturalne procesy ochronne skóry - zauważyłam zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek.

Serum jest lekkie – wchłania się prawie natychmiast. Nie pozostawia tłustej, świecącej warstwy.

Cena za 29ml: 110 zł
Zadzwoń i zamów u konsultantki: 0-22 598 06 00

MT

  • Śr., 25-02-2009 gość
    Byłam ostatnio na spotkaniu firmy. Kupiłam zestaw startowy, żeby mieć te kosmetyki za najniższą możliwą cenę, co automatycznie uczyniło mnie konsultantką. Nie widzę się w tej roli, ale mogę kupować dla siebie i rodziny z dużą zniżką.Jestem na etapie testowania - niektóre preparaty są dla mnie niezłe, a inne przeciętne. Prowadząca spotkanie z wielkim entuzjazmem opowiadała o firmie i jej osiągnięciach,zauważyłam nawet kilka technik manipulacyjnych:), no cóż generalnie chodzi o klientów i pieniądze, jak w każdej branży.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2