Siemens Gigaset SL400

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Środa, 30-03-2011

Siemens Gigaset SL400

Połączenie eleganckiego designu i precyzji wykonania.

Nie da się już bardziej zmniejszyć telefonu. Nowy, bardzo niewielki model mieści w sobie wszystko, co jest potrzebne do wygodnego prowadzenia rozmów. Wygodna klawiatura, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, cztery profile trybu głośnomówiącego, pięć poziomów głośności, nowe, polifoniczne dzwonki, alarm wibracyjny oraz funkcje SMS – tym może się poszczycić model SL400. A przy tym jest po prostu ładny – świetnie będzie pasować do nowoczesnych, oszczędnych stylistycznie wnętrz.

Gigaset SL400 mieści do 500 wpisów. Do każdego z nich można dołączyć do trzech numerów telefonów, adres e-mail oraz informację o urodzinach. Każdemu z kontaktów można także przypisać wgrane przez użytkownika zdjęcie albo dzwonek. Wbudowany kalendarz przypomni o ważnych datach i spotkaniach. Bluetooth i port miniUSB na spodzie urządzenia umożliwiają połączenie telefonu z komputerem PC lub z zestawem słuchawkowym. System można rozbudować aż do sześciu słuchawek.

Cena: 579 zł

http://gigaset.com/

Siemens Gigaset SL400

Siemens Gigaset SL400

MW

  • Śr., 30-03-2011 gość
    gdzie ja jestem, to luxlux czy lumplump?
    specyfikacja jak sprzed 5 lat czy nawet dawniej. juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio spotkalam sie z komorka, ktora miala limit wpisow w ksiazce telefonicznej

    "pięć poziomów głośności, nowe, polifoniczne dzwonki, alarm wibracyjny oraz funkcje SMS" - to jakis zart?
    Odpowiedz Zgłoś