Silver Hotel, Szczecin

13 Komentarzy
7 Zdjęć
Piątek, 04-09-2009

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel & Gokart Center to niedawno otwarty hotel i centrum gokartowe w Szczecinie. Hotel usytuowany jest w cichej okolicy, w odległości 5-10 minut drogi samochodem od centrum Szczecina.
Oferuje nowoczesne i stylowe zakwaterowanie oraz tor gokartowy. Do dyspozycji gości jest również sauna, łaźnia i kryty basen.

Hotel dysponuje 50 pokojami, z których każdy wyposażony jest w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar i luksusową łazienkę. W cenę pokoju w hotelu i centrum gokartowym Silver wliczone jest śniadanie, godzinny pobyt w spa Blue Bay i centrum odnowy biologicznej oraz możliwość przejażdżki na gokarcie.

W restauracji hotelowej Ferrina Ristorante serwowane są dania kuchni włoskiej.

Cena:  za nocleg dla dwóch osób w pokoju o podwyższonym standardzie zapłacisz 370 zł

Adres:
Silver Hotel & Gokart Center
Rondo Hermana Hakena
70-001 Szczecin
Tel: 0 91 441 25 00,
Fax: 0 91 441 25 70
http://www.silverhotel.pl/

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel, Szczecin

Silver Hotel, Szczecin

AWP

 • Pt., 16-04-2010 gość
  Im więcej gwiazdek posiada hotel w Szczecinie i w ogóle każdy hotel na świecie tym lepiej dla klientów, którzy są pewni jakości hotelu, w którym się zatrzymają. Najpopularniejszymi hotelami w Szczecinie są między innymi: Radisson Sas Hotels & Resorts, Novotel, Hotel Rycerski, Ibis, Hotel Bończa, Hotel Focus, Hotel Atrium, Hotel Podzamcze, Hotel Panorama, Hotel Park, Hotel Campanile, Orbis Neptun, Hotel Jantar czy Hotel Victoria. Hotel szczecin różnią się od siebie ceną oraz usługami. Hotel szczecin oferują także wiele atrakcji na terenie hotelu. Takimi atrakcjami w hotelach w Szczecinie mogą być na przykład kasyno, restauracja, siłownia, basen, sauna czy spa. W każdym bądź razie hotel szczecin są wyposażone w taki sposób by każdy, kto się na ich terenie zatrzyma mógł znaleźć rozrywkę dla siebie. Poprzez wybudowanie i zaprojektowanie wielu innych pomieszczeń na terenie hotelów w Szczecinie oprócz pokoi klient może skorzystać z wielu opcji dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pewne hotel szczecin mają swoje oddziały na terenie całej Polski bądź za granicą. Hotel szczecin znajdują się w pewnych odległościach od siebie, aby przyjezdny mógł zdecydować czy ma ochotę zamieszkać w centrum czy może na obrzeżach bądź w bardziej cichej dzielnicy. Goście decydując się na hotel szczecin najczęściej wybierają te najbliżej centrum lub znajdujących się bezpośrednio w centrum. Wszystkie hotel szczecin reklamują się w Internecie. W serwisach internetowych na temat hoteli w Szczecinie można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji, poczytać opinie i zaznajomić się z lokalizacją. Serwisy internetowe zawierające wiadomości o hotelach w Szczecinie dają możliwość zarezerwowania drogą internetową pokoju lub większej ilości pokojów na określoną liczbę osób. Hotel szczecin w dzisiejszych czasach są na bardzo wysokim poziomie i prezentują bardzo dobrą kondycję pod względem wysokości standardu panującego w hotelu. Hotel" title="http://www.hotelvictoria.com.pl">Hotel" rel="nofollow">http://www.hotelvictoria.com.pl… szczecin prezentują dobrą jakość, miłą obsługę oraz wiele atrakcji i usług z których można skorzystać na terenie hotelu będąc zameldowanym. Hotel szczecin są otwarte na ludzi z zagranicy i kraju.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-04-2010 gość
  Poprzez wybudowanie i zaprojektowanie wielu innych pomieszczeń na terenie hotelów w Szczecinie oprócz pokoi klient może skorzystać z wielu opcji dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pewne hotel szczecin mają swoje oddziały na terenie całej Polski bądź za granicą. Hotel szczecin znajdują się w pewnych odległościach od siebie, aby przyjezdny mógł zdecydować czy ma ochotę zamieszkać w centrum czy może na obrzeżach bądź w bardziej cichej dzielnicy. Goście decydując się na hotel szczecin najczęściej wybierają te najbliżej centrum lub znajdujących się bezpośrednio w centrum. Wszystkie hotel szczecin reklamują się w Internecie. W serwisach internetowych na temat hoteli w Szczecinie można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji, poczytać opinie i zaznajomić się z lokalizacją. Serwisy internetowe zawierające wiadomości o hotelach w Szczecinie dają możliwość zarezerwowania drogą internetową pokoju lub większej ilości pokojów na określoną liczbę osób. Hotel szczecin w dzisiejszych czasach są na bardzo wysokim poziomie i prezentują bardzo dobrą kondycję pod względem wysokości standardu panującego w hotelu http://www.hotelvictoria.com.pl… szczecin prezentują dobrą jakość, miłą obsługę oraz wiele atrakcji i usług z których można skorzystać na terenie hotelu będąc zameldowanym. Hotel szczecin są otwarte na ludzi z zagranicy i kraju.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-04-2010 gość
  Jest to najlepszy tor kartingowy w Polsce.. Najbardziej profesjonalny, fachowa obsługa, wydruki czasow.. Powstanie czegos takiego w centrum pewnie wiazaloby sie z wiekszymi kosztami, mi akurat lokalizacja nie przeszkadza, mieszkam w centrum i nie mam problemu z dojazdem tam:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2