Skincode Cellular Power Concentrate Ampoules

0 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 27-05-2011

Skincode Cellular Power Concentrate Ampoules

Choć dobra kondycja skóry jest zasługą regularnej, codziennej pielęgnacji, to jednak mamy przeogromną słabość do preparatów „specjalnych”, zapewniających natychmiastowe i spektakularne rezultaty. Do tego typu preparatów należą ampułki regenerujące komórki skóry „Skoncentrowana moc”, świeżej na polskim rynku marki Skincode.

Do zadań tego serum należy intensywna stymulacja odnowy i metabolizmu komórek, zapewnienie właściwego poziomu nawilżenia i zabezpieczanie skóry przed utratą elastyczności, działanie antyrodnikowe i poprawa kolorytu, stymulacja syntezy kolagenu – w efekcie spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry i dodanie jej blasku.

W jego składzie znalazły się m.in. doskonale tolerowany przez skórę kompleks ACR (Active Cellular Regenerating Complex, roślinna alternatywa dla placenty z tkanek łożysk zwierzęcych), czynnik nawilżający, hialuronian sodu, naturalna witamina C, czerwone algi i pochodna witaminy C. Serum może być stosowane do każdego rodzaju cery, przynajmniej dwa razy w roku, przez okres 6 – 8 tygodni, lub za każdym razem, gdy skóra potrzebuje wzmocnienia.

Cena: 489 zł (6 x 3 ml)

Do kupienia w wybranych aptekach na ternie całego kraju.

Skincode Cellular Power Concentrate Ampoules

AG