Smartfon MOTO Q 9h Motorola

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 18-09-2007

Smartfon MOTO Q 9h Motorola Motorola wprowadziła na polski rynek pierwszy w swojej ofercie biznesowy telefon typu smartfon – MOTO Q 9h z klawiaturą QWERTY, pracujący na najnowszej wersji systemu Windows Mobile 6.0.

MOTO Q 9h może być wykorzystywany jako przenośny komputer. Użytkownik, dzięki aplikacjom pozwalającym na szybkie i proste założenie odpowiednich kont w telefonie, ma stały dostęp zarówno do poczty korporacyjnej, jak i prywatnej. Za pomocą dołączanego programu ActiveSync telefon może bezprzewodowo lub poprzez kabel USB na bieżąco synchronizować wybrane pliki, listę kontaktów, kalendarz i e-maile z osobistym komputerem.

Na dużym, czytelnym wyświetlaczu można oglądać filmy, które – dzięki wykorzystanemu standardowi H.264 – wyświetlane są w pełnej rozdzielczości ekranu bez żadnej kompresji.

Do przeglądania wszystkich standardowych stron internetowych można wykorzystać przeglądarkę Opera. Miłośnicy Internet Explorer mają wciąż możliwość korzystania z tego sposobu wyszukiwania, gdyż jest on dostępny jako druga opcja przeglądarki. Co więcej, w telefonie dostępny jest pakiet instalacyjnych ochrony antywirusowej (McAfee VirusScan).

Więcej informacji tutaj.

Cena: około 1 800 zł

Smartfon MOTO Q 9h Motorola

MWW

 • Wt., 18-09-2007 gość
  smartfony sa beznadziejne, sama mam podobnego i uwazam ze sa lipne!!! zaden luksus!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 gość
  Wszystko pięknie, ale ciekawe czy ma klawisz reset. Windows w komórce. Pewnie by się rozłączyć trzeba nacisnąć "Zadzwoń", tak ja "start" w wersji na kompa :-0

  http://opiniuj.pl/37499,motorol…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 Twinxey
  oj... bo to nie ma być luksus, tylko coś co pomaga gdy nie możesz akurat otworzyć laptopa a musisz sprawdzić pocztę czy wysłać maila do kontrahenta. :) smartfony są przeznaczone raczej dla ludzi zajmujących sie biznesem, nie muszą mieć "słitaśnego" wyglądu :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 corvusalbus
  Popieram Twinxey , tutaj nie chodzi o luksus a o to by ułatwić kontakty biznesowe. By wszystko mieć pod kontrolą w każdej chwili.

  http://corvusalbus.wordpress.co…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 gość
  Jesteś konsultantką AVONu? Jeśli tak to dobrze się składa. Mam dla Ciebie pomocny Zestaw konsultancki. Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz na fajneciuchy@o2.pl!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 cello
  troche zbyt podobny do samsunga i600
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 gość
  o szit, nielichy sprzęcior!! tylko że kaski na niego nie mam:D ale co tam, ważne że sa 3 losowania totka w tygodniu to moze jakos się odbije :]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-09-2007 gość
  michael komentuje dzien wczesniej-zwroc uwage na date artykulu i date jego komentarza. Jak klikniesz na jego link wieczorem zobaczysz wszystkie artykuly ktore ukaza sie nastepnego dnia :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-09-2007 Samsung
  zgapila motorola od Samsunga !! ale nie ma co miedzy Motka a Samem jest taka przepasc ze Motka jej nigdy nie pokona
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-09-2007 Sophia_
  Nawet fajny ; ))
  Odpowiedz Zgłoś
1 2