Sony Bravia seria X

Tagi: telewizory, LCD, Sony
6 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 11-10-2006

Sony Bravia seria X

Sony wprowadza do oferty telewizory LCD BRAVIA serii X o pełnej rozdzielczości HD. Pierwszym modelem z tej linii jest KDL-46X2000.

Sony Bravia seria XSeria X łączy ulepszoną technologię BRAVIA ENGINE EX z panelem LCD S-PVA nowej generacji, gwarantującym pełną rozdzielczość HD. Oznacza to możliwość wyświetlenia obrazu  z najnowocześniejszych źródeł - kamery HDV, odtwarzacza Blu-ray czy cyfrowej telewizji HDbez konieczności zmiany rozdzielczości sygnału czyli w najwyższej dostępnej jakości. Podłączenie do źródeł wspomnianego sygnału następuje za pośrednictwem interfejsu HDMI.

Producent zapewnia, że dzięki nowym rozwiązaniom wyświetlane kolory są żywe, a przejścia między odcieniami subtelne. Wyrazistość i niemal trójwymiarowa głębia obrazu to efekt kilku procesów jakie realizuje ta technologia BRAVIA ENGINE EX. Polegają one na konwersji analogowych sygnałów do postaci cyfrowej, skutecznej filtracji zakłóceń, zwiększeniu rozdzielczości standardowego obrazu telewizyjnego zgodne z wymaganiami ekranu HD i wyświetleniu go. Zastosowanie technologii BRAVIA ENGINE EX  skutkuje też płynnym ruchem obiektów wyświetlanych na ekranie i gładkimi krawędziami.

Telewizor LCD ma przekątną 46” o pełnej rozdzielczości HD. Można go zamontować na ścianie. Istnieje też możliwość podłączenia do komputera.

Cena: 22 999 zł

www.sony.pl

MW

 • Śr., 11-10-2006 gość
  stosunkowo drogi, jak każda nowość; przypomnijcie sobie ile na początku kosztowały plazmy :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-10-2006 Brygadier
  moim zdaniem to strata pieniędzy wywalac tyle kasy na taki sprzęt który za rok nie będzie wart połowy tej ceny.. Mozna znaleść duuużo tańszy za mniej jak połowe i będzie równe dobry... bo i tak nikt nie zna i nie korzysta z tych megatechnologii zawartych w tym sprzęcie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-10-2006 Monika2
  Mozna kupuc za 4 000 super plazme a nie za tyle....Pozniej ten telewizor bedzie kosztowal 4tys na pewno!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-10-2006 gość
  Fantastyczny, ale tylko do nowoczesnego mieszkania - u mnie gryzłby się z kremowymi firankami i starymi meblami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-10-2006 Serek
  Mój ojciec kupil ten model do domu, podana tu cena jest mocno wydumana! Jak by sie dobrze zakrecic mozna go miec za mniej niz 14tys... Co do jakosci to wypas! Mial poprzedni model i jakosc jest kolosalna!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-10-2006 lomo
  Cena niezła - ale konkurencja nie śpi i czas leci
  Odpowiedz Zgłoś