Sony nav-u NV-U51

25 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 07-02-2007

Sony nav-u NV-U51

Firma Sony przedstawiła nowy system GPS nav-u. Po wyrysowaniu palcem na ekranie odpowiedniej linii lub kształtu, urządzenie bezpiecznie doprowadzi użytkownika do wybranego celu podróży.

Konstruktorzy Sony zaproponowali nowe wzornictwo, którego elementem jest jasny, 3,5-calowy ekran z powłoką przeciwodblaskową. Uwagę zwrócono na prostą obsługę. Wystarczy w odpowiedni sposób przesunąć palcem po ekranie. Ta jedyna funkcja "obsługi ruchami" zwiększa bezpieczeństwo jazdy, ponieważ kierowca nie musi się dekoncentrować ani odrywać wzroku od drogi, by znaleźć w menu żądaną opcję.

W bazie danych urządzenia zapisano też lotniska, stacje benzynowe, bary, restauracje i inne interesujące miejsca. Nabywcy systemu nav-u mogą ponadto przez korzystać z płatnego serwisu informującego o rozmieszczeniu fotoradarów.

Urządzenie ma 512 MB wewnętrznej pamięci mieszczącej mapy elektroniczne jednego regionu.

Cena: 1 300 zł

www.sony.pl

MW

 • Pt., 09-02-2007 gość
  [cytat komentarz="62535"]
  Co lepsze - typowy GPS czy PDA z GPS?mój gg 3251994
  ===========================================
  Z mojego technicznego punktu widzenia, nie lubie niczego zespolonego typu COMBO. Telefon komorkowy jest do rozmow i SMS-ow ewentualnie, a nie do sluchania muzyki, nagrywania, robienia zdjec i jeszcze "czego tam". Brakuje mu tylko fontanny z wodotryskiem (:O) Polecam wiec GPS portable, czyli do samochodu, ale z mozliwoscia wymontowania z braketu zasilajacego i zabrania go ze soba w plecaku na przyklad do ... lasu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-02-2007 LUX
  Nawigacja - super rzecz do auta !!! Bardzo przydatna :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-02-2007 adamoss
  mam ten sprzęt.Mapa polski jest bardzo dokładna.Mieszkam w małym miasteczku i pokazuje nawet małe uliczki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-02-2007 gość
  kupiłem ten zestaw kilka dni temu. Na razie w fazie testowania. Bardzo dokładny. Pod dom doprowadza mnie pod samą klatkę schodową ;)/ Wzornictwo i obsługa super.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-03-2007 gość
  Właśnie wczoraj zakupiłem to urządzenie i już zauważyłem, że mapa jest szczegółowa ale trochę nieaktualna. Stan niektórych ulic pochodzi sprzed kilku lat. W między czasie powstały nowe skrzyżowania, przejazdy czy wiadukty i nie są na tej mapie umieszczone. Ciekawe jak będzie z aktualizacją? Czy ktoś wie gdzie można dokupić mapy Europy Zachodniej?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-03-2007 gość
  zostałem włascielem troche mam nerwy zpowodu braku anteny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-04-2007 bobas
  mam ten sprzet ma jedna wade jak mu sie wprowadzi opcje "do domu" to rozumie to dosadnie prowadzi cie polnymi drogami a najlepiej kiedy ta droga zostala zaorana i znikla z powierzchni ziemi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-04-2007 bobas
  autostrada A2 konczy sie pod koninem glupota
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-05-2007 gość
  Uwaga - system ten posiada nie aktualne mapy. Żle prowadzi, wydaje błędne komendy.Nim kupisz zastanów sie bo to naprawde tylko fajna zabawka - nic profesjonalnego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-05-2007 gość
  witam - mam ten sam problem - poprostu producent nabił nas w butelke- ten system namigacji absolutnie do niczego sie nie nadaje-żenada!!! - chętnie to sprzedam i to bardzo szybko póki jeszce jest na gwarancji, lub poprostu oddam go producentowi.
  gość (Niedziela, 04-03-2007) napisał:  Właśnie wczoraj zakupiłem to urządzenie i już zauważyłem, że mapa jest szczegółowa ale trochę nieaktualna. Stan niektórych ulic pochodzi sprzed kilku lat. W między czasie powstały nowe skrzyżowania, przejazdy czy wiadukty i nie są na tej mapie umieszczone. Ciekawe jak będzie z aktualizacją? Czy ktoś wie gdzie można dokupić mapy Europy Zachodniej?

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3