Spokojnie jak na wsi

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 05-07-2006

Spokojnie jak na wsi
O modzie na wyprowadzanie się na wieś zrobiło się głośno w zeszłym roku, kiedy okazało się, że parę znanych osób zakupiło ziemię w zapomnianych rejonach Polski. Niestety za nową modą ruszyła cała "warszawka".

O ile jeszcze 3-5 lat temu można było na Podlasiu kupić parohektarowe gospodastwo w ciekawym miejscu z domem w dobrym stanie za kilkanaście tysięcy złotych, o tyle w tej chwili za byle ruderę właściciele żądają od kilkudziesięciu tysięcy złotych w górę. Na allegro natknęliśmy się na taką aukcję:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=100111474

MW

 • Czw., 06-07-2006 gość
  jak ktos ma pojecie ile to 1.5 hektara lasu i jaka jest ilosc zabudowan gospodarskich to nie wiem czy powie ze to duzo. normalna cena i tyle!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-07-2006 gość
  Ogólnie myślę że to była reklama tej aukcji. Wracając do tematu - ta moda zaczęła postępować już kilka lat temu. Jest to normalne zjawisko w rozwijających się gospodarczo krajach. Ludzie uciekają od miast, w których życie jest błyskawiczne, aż momentami za szybkie. Mam pytanie do redakcji tego serwisu: dlaczego przynajmniej część artykułów, a raczej zalążków jest pisana przez osoby/osobę która nie ma pojęcia o tym, co chce opisać?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-07-2006 gość
  A ja nie rozumiem dlaczego co chwile mowia o allegro?? czy to jakas reklama dla ich portalu. Mieszania, perfumy ktore tak naprawde sa podrobami, wiekszosc kosmetykow tez. Kupilam blyszczyk chanel i dior po 40zl..niestety smierdza i sa gorsze od loreala za 20zl. juz nie wspomne o podrobach, ktore mozna kupic w tajlandi za pare zlotych a tu sa sprzedawane z ponad 200% -300%zyskiem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-07-2006 gość
  ja myśle ze cena nie jest wcale wygórowana! biorąc pod uwagę domu i działki i jeszcze do tego lasek to jest to odpowiednia cena
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-10-2007 gość
  ten domek jest bardzo mily ,jest ladny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-08-2008 gość
  ja i na wiosce o boże ja nie wyobrażam sobie życia na wiosce a ten dom to rudera
  Odpowiedz Zgłoś