Steki z kangura

57 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 08-05-2008

Steki z kangura Dania z grilla są smaczne, jednak bywają banalne.

Jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości i podać im coś bardziej wyrafinowanego, mogą to być egzotyczne steki z kangura. Mięso jest delikatne i kruche, a odpowiednio przygotowane będzie stanowić niezwykłe przeżycie kulinarne.

Opakowanie, w którym znajdują się cztery odpowiednio przycięte steki, kosztuje 116.40 złotych i można je kupić w internetowym sklepie Steki.

Steki z kangura

MO

 • Czw., 08-05-2008 Aniaenv
  w głowie sie ludziom poprzewracalo?steki z kangura boze...zaniedlugo bedziemy jesc mięso z innych egzotycznych zwierzat bo przeciez to takie luksusowe takie wyrafinowane:/ Ucielabym chetnie glowy pomyslodawca tegoz "przysmaku"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  ja proponuje jeszcze zaserwowac udka dziobaka i skrzydelka papugi ary
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 NIE!schabowym!
  Aniaenv (Czwartek, 08-05-2008) napisał:  w głowie sie ludziom poprzewracalo?steki z kangura boze...zaniedlugo bedziemy jesc mięso z innych egzotycznych zwierzat bo przeciez to takie luksusowe takie wyrafinowane:/ Ucielabym chetnie glowy pomyslodawca tegoz "przysmaku"  jakbys nie wiedziała to w australii kangury to 'szkodniki' wiec to ze sie je je jest z korzyscia dla australii.. a czy takie wyrafinowane? nie powiedziałabym!mieso jak mieso, u nas sie je schabowe [sic!] a u nich kangury chociaz tak bardzo nie sa popularne jakby sie mogło wydawac...tak czy inaczej nie trzeba sie tak od razu oburzac:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Niech jedzą co chcą ja tego nie tkne! Szkodnik nie szkodnik jak to brzmi mięso z kangura. Jak słyszę pasztet z królika to mi słabo!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  gość (Czwartek, 08-05-2008) napisał:  Niech jedzą co chcą ja tego nie tkne! Szkodnik nie szkodnik jak to brzmi mięso z kangura. Jak słyszę pasztet z królika to mi słabo!


  Mam dokladnie tak samo :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Nie wiem co za idi*** pracują w lux lux, ale na pewno nie są to ludzie wrażliwi, by promować tego typu rzeczy. Go Vegan!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 klaudusiabarbusia
  ej nie przesadzacie ju ja rozumiem to musi byc dobre ale zeby na luxlux dawac stek z kangura to juz no komment's:)?!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Jesteście obleśni, już nie ma pomysłów na oryginalne, luksusowe ubrania, dodatki, sprzęty itd.? Wstydźcie się, właśnie wyszedł z was cały ten luksus.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 psycho_bunny
  o no to straszne co człowiek je ehh
  nasz organizm nie potrzebuje jesc miesa wogole jedzenie go w takich ilosciach jak sie w tej chwili dzieje prowadzi do przebialczenia organizmu a na starosc konczy sie wieloma schorzeniami...ja podziekuje za kotlety z kangura, dziobaka czy krokodyla ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Aniaenv (Czwartek, 08-05-2008) napisał:  w głowie sie ludziom poprzewracalo?steki z kangura boze...zaniedlugo bedziemy jesc mięso z innych egzotycznych zwierzat bo przeciez to takie luksusowe takie wyrafinowane:/ Ucielabym chetnie glowy pomyslodawca tegoz "przysmaku"


  w australi to zaden przysmak cos jak u nas dziczyzna
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 6