Sylwester w hotelu Sheraton

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Wtorek, 15-12-2009

Sylwester w hotelu Sheraton

Jak co roku hotel Sheraton w Warszawie przygotował specjalną ofertę na sylwestra.
Przyjęcie sylwestrowe odbędzie się w restauracjach The Olive, The Oriental i w Lobby Lounge, gdzie podawane będą specjały kuchni śródziemnomorskiej i orientalnej, w tym duży wybór owoców morza.

W sylwestrowym menu znajdą się między innymi: ostrygi z szafranowym sosem vinaigrette, pieczone krewetki z małżami, szparagami i oliwą z papryczek peperoncino, wołowina argentyńska z sosami: grzybowym i z koniaku Hennessy oraz plastry lekko podsmażanych przegrzebków marynowane w oliwie ekstra virgin z solą prowansalską. Wśród licznych deserów będzie także fontanna czekoladowa. Przez cały wieczór serwowane będą egzotyczne koktajle.

O stronę muzyczną zadbają zespół D’Lux z Kanady oraz DJ Simmons, którzy zobowiązali się wprawić każdego gościa w taneczny nastrój w pubie SomePlace Else. Po północy goście będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody w wielkiej loterii. Gala sylwestrowa rozpocznie się o godz. 19.30 i będzie trwać do białego rana.

Cena: 720 zł od osoby. Cena obejmuje miejsce w restauracji The Olive, The Oriental lub Lobby Lounge, bufet, wybrane alkohole z baru i kieliszek noworocznego szampana.

Dla wszystkich uczestników przyjęcia sylwestrowego, którzy będą mieli ochotę spędzić noc w hotelu, została przygotowana specjalna oferta - pokój jedno- lub dwuosobowy ze śniadaniem za dodatkowe 270 zł (+7% VAT).

http://www.sheraton.pl/sylwester/

AT

  • Czw., 17-12-2009 gość
    Gdybym mieszkała w Warszawie, to bym poszła. Wydaje się całkiem ciekawe.
    Odpowiedz Zgłoś