Szal Marc by Marc Jacobs

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 07-11-2010

Szal Marc by Marc Jacobs

Szal Marc by Marc Jacobs przypadnie na pewno do gustu tym paniom, które lubią nosić eleganckie i ekologiczne dodatki.

W sezonie jesienno-zimowym musi być nam ciepło, ale nie nudno. Stawiamy zatem na zabawę i ekstrawagancję. Prezentowane sztuczne szare futro połączono z jedwabną niebieską wstęgą w białe grochy. Może ono posłużyć jako kołnierz w zestawie z małą czarną lub szal ozdabiający klasyczny fason zimowego płaszcza. Polecamy paniom odważnym, lubiącym niebanalne dodatki.

Cena: 260 funtów, czyli około 1 200 zł
Kupisz w sklepie Net-a-Porter

Szal Marc by Marc Jacobs

Szal Marc by Marc Jacobs

MB

 • Niedz., 07-11-2010 gość07
  Trzeba nosić z metką widoczną bo nikt nie uwierzy że kawałek "misia" i wstążki tyle kosztuje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-11-2010 gość
  Mam podobny. Kupiłam w Makro tydzień temu. Na początku się wahałam, bo nie chciałam, żeby jakiś szynszyle czy inne futrzaki cierpiały przez moje zamiłowanie do bardziej wytwornych akcesoriów. Jakość wykonczenia, materiały najwyzszej jakosci i design jednak mnie przekonaly. Szal ten kosztowal 29.99zl, wiec dosyc drogo jak na taki "gadzet". Jednak wyrafinowanie i styl musi troche kosztować. To i tak ulamek ceny przedstawionej tutaj.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-11-2010 gość
  gość (Niedziela, 07-11-2010) napisał:  Mam podobny. Kupiłam w Makro tydzień temu. Na początku się wahałam, bo nie chciałam, żeby jakiś szynszyle czy inne futrzaki cierpiały przez moje zamiłowanie do bardziej wytwornych akcesoriów. Jakość wykonczenia, materiały najwyzszej jakosci i design jednak mnie przekonaly. Szal ten kosztowal 29.99zl, wiec dosyc drogo jak na taki "gadzet". Jednak wyrafinowanie i styl musi troche kosztować. To i tak ulamek ceny przedstawionej tutaj.


  Byłaś w biedronce?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-11-2010 gość
  Do takiej sukienki nie założyłabym, ale generalnie mi się podoba.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-11-2010 gość
  To wygląda na sztuczne futro a nie ekologiczne naturalne.
  Odpowiedz Zgłoś