Szkatułka na biżuterię Bill Amberg

13 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-08-2007

Szkatułka na biżuterię Bill Amberg
Cenna biżuteria wymaga odpowiedniej ochrony i opieki. Trzymanie ozdób luzem w szufladzie nie sprzyja utrzymaniu szlachetnych kamieni i kruszców w pełnym blasku. Osoby, które dbają o swoje kolekcje, nie wahają się inwestować w kosztowne szkatułki, takie, jakie proponuje znana z wyrobów galanteryjnych najwyższej jakości marka Bill Amberg.

Szkatułkę wykonano z ciemnoczerwonej skóry i wyścielono różowym zamszem. W środku znajdują się przydatne przegrody oraz lustro. Szkatułka jest dostępna także w wersji  brązowej z beżowym wnętrzem oraz koloru kości słoniowej z wnętrzem granatowym.

Cena: 250 funtów czyli 1 400 zł

Do nabycia w internetowym sklepie Astley Clarke. Sklep wysyła do Polski.

Szkatułka na biżuterię Bill Amberg

AT

 • Wt., 07-08-2007 Pirannia
  MichaelC

  noo i zapuszkuj siebie w ten sejf ...
  Nie lubicie mnie za to, że mam własne zdanie, czy za to, że w przeciwieństwie do większości wypowiadających się tutaj, stać mnie na prezentowane przedmioty?
  Dak jesteśmy strasznie zazdrośni o twoją "kase";]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2007 Zija
  MichaelC (Poniedziałek, 06-08-2007) napisał:  Zija (Poniedziałek, 06-08-2007) napisał:
  MichaelC (Poniedziałek, 06-08-2007) napisał:

  gość (Poniedziałek, 06-08-2007) napisał:


  noo i zapuszkuj siebie w ten sejf ...
  Nie lubicie mnie za to, że mam własne zdanie, czy za to, że w przeciwieństwie do większości wypowiadających się tutaj, stać mnie na prezentowane przedmioty?


  Ja cię chyba lubię, bo zgadzam się z większością Twoich opinii. A zarabiam 680 zł ;). Ale to nie ma nic do rzeczy...
  Dziękuję! ;-) Miło mi to słyszeć.


  Nie lubię dosyć sporej grupki "bogatych" osób, bo większości z tych, których znam, uderzyła do głowy tzw. "woda sodowa" - myślą, że bogactwo zastąpi im brak kreatywności i kultury osobistej. Niestety - bogactwo jest rzeczą nabytą, a braku inteligencji i talentu nie da się niczym zastąpić. Cenię z kolei osoby kulturalne, niegłupie, z własnym zdaniem i prezentujące swoje opinie w wyważony sposób. Bez względu na zasobność portfela ;). Głupimi zaś komentarzami proponuję się nie przjmować. Czy naprawdę ważne jest to, co myśli o Tobie osoba bez gustu i polotu, która nawet nie potrafi się bez błędów wypowiedzieć? ;)
  A tak na marginesie - zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego zaglądają tu osoby gorzej sytuowane - przecież to "lux". Jeśli o mnie chodzi, to zazwyczaj troszkę podśmiewam się z opisów ("wyjątkowy design") - zazwyczaj są tu bowiem przedmioty, które wyjątkowo mi się nie podobają. Jeśli jednakowoż znajdzie się jakiś ciekawy pomysł, to go wykorzystuję, niekoniecznie w całości. No, ale coś takiego, jak "marka" jest mi absolutnie obojętne - w końcu rozdałam otrzymane w prezencie kosmetyki Victoria Secret i ubrania Benettona ;) - bo mi się nie podobały :))
  Pozdrawiam ciepło ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2007 MichaelC
  Zija (Wtorek, 07-08-2007) napisał:  Nie lubię dosyć sporej grupki "bogatych" osób, bo większości z tych, których znam, uderzyła do głowy tzw. "woda sodowa" - myślą, że bogactwo zastąpi im brak kreatywności i kultury osobistej. Niestety - bogactwo jest rzeczą nabytą, a braku inteligencji i talentu nie da się niczym zastąpić. Cenię z kolei osoby kulturalne, niegłupie, z własnym zdaniem i prezentujące swoje opinie w wyważony sposób. Bez względu na zasobność portfela ;). Głupimi zaś komentarzami proponuję się nie przjmować. Czy naprawdę ważne jest to, co myśli o Tobie osoba bez gustu i polotu, która nawet nie potrafi się bez błędów wypowiedzieć? ;)A tak na marginesie - zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego zaglądają tu osoby gorzej sytuowane - przecież to "lux". Jeśli o mnie chodzi, to zazwyczaj troszkę podśmiewam się z opisów ("wyjątkowy design") - zazwyczaj są tu bowiem przedmioty, które wyjątkowo mi się nie podobają. Jeśli jednakowoż znajdzie się jakiś ciekawy pomysł, to go wykorzystuję, niekoniecznie w całości. No, ale coś takiego, jak "marka" jest mi absolutnie obojętne - w końcu rozdałam otrzymane w prezencie kosmetyki Victoria Secret i ubrania Benettona ;) - bo mi się nie podobały :))Pozdrawiam ciepło ;)  Staram się nie zwracać uwagi na takie głupie komentarze, ale wyjątkowo mnie to irytuje. Też znam wiele takich osób. Puste panienki są nie do wytrzymania, zwłaszcza, gdy przesadnie obnoszą się z marką na podrobionych rzeczach. ;-) Ja śmieję się z prawie każdego przedmiotu. Choćby taka szkatułka... "Trzymanie ozdób luzem w szufladzie nie sprzyja utrzymaniu szlachetnych kamieni i kruszców w pełnym blasku." Wyjątkowo zabawne, moje szuflady są 100 razy bardziej efektowne niż to śmieszne pudełeczko za 1500zł. ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2