Telefon Vertu Ascent Ti

47 Komentarzy
2 Zdjęcia
Niedziela, 01-06-2008

Telefon Vertu Ascent Ti Ascent Ti firmy Vertu to telefon dla osób, które telefon traktują niezwykle poważnie, jako własną wizytówkę lub dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowość. O Vertu pisaliśmy półtora roku temu, kiedy to po raz pierwszy marka pojawiła się w Polsce To firma specjalizująca się w ręcznie wykonanych telefonach.

Ascent Ti jest wykuty z litego tytanu, wykończony elementami z ceramiki i szafirowego kryształu. Wyświetlacz, soczewka od aparatu i flesz są pokryte i chronione szafirem, przez co są praktycznie niezniszczalne.

Telefon Vertu Ascent Ti Mimo że funkcje telefonu rzadko już mogą znacząco wyróżnić jakiś model telefonu, tutaj warto zwrócić uwagę na technologię Vertu Fortress, która została stworzona dla zabezpieczenia danych. W każdej chwili i miejscu użytkownik naciskając jeden przycisk może zrobić backup wszystkich danych i kontaktów zapisanych w telefonie. Są one natychmiast zapisywane na specjalnym bardzo bezpiecznym serwerze w podziemnym bunkrze w Anglii.

Ponadto w telefonie dostępna jest 24h na dobę usługa Concierge. To ostatnio coraz modniejsza usługa zamawiania i załatwiania różnych pilnych spraw przez swoistego concierge’a i osobistego asystenta, którego informujemy przez telefon o liście spraw do załatwienia. Vertu oferuje pomoc eksperta technicznego, osobistego asystenta od zakupów i stylu życia.

Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz brązowym.

Cena: 21 550 zł

www.vertumobile.pl

AWP

 • Sob., 31-05-2008 klaudusialalusia
  Fajna sprawa ,ale prezentuje sie nie bardzo..:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 31-05-2008 cherri
  Dla wielbicieli luksusu najwyższych lotów ...
  Jednym słowem MEGALUKSUSOWY !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  niezłe!
  klasa i prawdziwy luxus:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  "chronione szafirem" brzmi elegancko ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  cos w moim stylu, najbardziej podoba mi sie funcja Concierge. Och juz planuje zakup. Dziekuje za artykul.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  szafirowego szkła się używa do ochraniania tarczy większości lepszych zegarków geniuszu... przy tym nie jest to jakiś wyraz bogactwa, ot, norma.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  "swoistego concierge’a i osobistego asystenta, którego informujemy przez telefon o liście spraw do załatwienia. Vertu oferuje pomoc eksperta technicznego, osobistego asystenta od zakupów i stylu życia"

  JESZCZE TROCHE A BĘDĄ DZ*WKE DAWAĆ GRATIS TO TELEFONU
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 gość
  brzydki, choć cena faktycznie wysoka...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 SweetAngel
  Tez mi luksus! O niebo lepsza jest NOKIA N95: nawigacja, aparat 5 megapikseli, a ten chyba tylko 2, a kosztuja tyle samo. Luksusowa wersja Vertu jest z platyny i diamentami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-06-2008 SweetAngel
  SweetAngel (Niedziela, 01-06-2008) napisał:

  Boze, nie kosztuja tyle samo co za piedoly pisze!!!!!!!!

  Ten kosztuje 22 tys, Nokia 2tys.  Tez mi luksus! O niebo lepsza jest NOKIA N95: nawigacja, aparat 5 megapikseli, a ten chyba tylko 2, a kosztuja tyle samo. Luksusowa wersja Vertu jest z platyny i diamentami.

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5