Telewizor Philips z systemem Ambilight

17 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 23-03-2009

Telewizor Philips z systemem Ambilight

System Ambilight to opatentowana technologia firmy Philips, która potęguje wrażenia wizualne oraz znacznie odciąża pracę oczu.

Wyniki badań przeprowadzonych przez Philips Electronics i Lightning Research Center pokazują, że dodatkowe światło emitowane wokół telewizora powoduje odczuwalną poprawę komfortu oglądania i wzmacnia koncentrację na najdrobniejszych szczegółach obrazu. Podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora sprawia, że bardziej angażujemy się w akcję na ekranie. Zmniejszony kontrast pomiędzy włączonym ekranem a ciemniejszym pomieszczeniem nie męczy wzroku. Ambilight automatycznie dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów.

Zgodność z technologią HD 1080p zapewnia najwyższej jakości obrazy Full HD. Wyrazisty i naturalny obraz to zasługa technologii Perfect Pixel HD Engine i wyświetlacza LED Lux. O płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu bez względu na szybkość akcji na ekranie dba Perfect Natural Motion, technologia, która analizuje wyświetlany obraz i koryguje migotanie.

Cena modelu 42PFL9803H: 10 499 zł

http://www.philips.pl/

Produkty Philips znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Telewizor Philips z systemem Ambilight

Telewizor Philips z systemem Ambilight

AW

 • Wt., 24-03-2009 Fachowiec
  Moi Drodzy!

  Plazma:
  1. może wyświetlać czerń (LCD tylko odcienie szarości!)
  2. pobiera więcej prądu tylko przy... białym ekranie!
  3. Obraz ruchomy jest dużo lepszy niż w LCD (widać to zwłaszcza na meczach - na LCD trawa "rozmywa się" przy ruchu kamery, a piłka zostawia za sobą "smugę")

  A CO NAJWAŻNIEJSZE:

  !!! Plazmy są DUŻO DROŻSZE W PRODUKCJI STĄD OGÓLNOŚWIATOWY TREND (producentów i sprzedawców) PROPAGOWANIA LCD JAKO LEPSZEGO SPRZĘTU - KTÓREGO KOSZT PRODUKCJI JEST OK 3X MNIEJSZY NIŻ PLAZMY !!!

  Powie Wam to każdy kto zajmuje się tym biznesem troche bliżej niż zwykły nabywca, karmiony sieczką propagandową producentów i dystrybutorów sprzętu. Dajecie sie nabijać w butelke i jeszcze szczekacie, że LCD jest lepsze od Plazmy.... Cóż, dla niektórych rower jest lepszy od motocykla. Taki świat :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-03-2009 gość
  gość (Poniedziałek, 23-03-2009) napisał:  na pewno plazma lepsza... jasne, haha. przecież plazmę mają wycofać, bo ludzie wybierają lcd, bo jest lepsze i nie dlatego, że tańsze... same matoły tu piszą ;O (prawie)


  I właśnie jesteś jednym z nich , to że są udane LCD to fakt , mało ale są, jednak w większości LCD są problemy z podświetleniem matrycy , widoczne p[lamy itd , obraz ziarnisty.Plazma to inne oglądanie , obraz ciepły , plastyczny , przy sygnale SD zdecydsownie lepszy niż na LCD . Co do sygnału FULL HD to Aktualnie Plazmy w pełni obsługuja Full Hd 1080p[24 klatki). Ciekaw jestemmadralo ile tych telewizorów widziałeś na własne oczy że zabierasz głos , bo ja widziałem całą masę i LCD i Plazm , od tanich do bardzo drogich dlatego mogę coś w tej kwesti powiedzieć , a nie sugerować się wystawką w Media Markt gdzie w LCD są puszczone sygnały HD a obraz jest ustawiony na wywalonym kontraście , ostrości i wszystkim co się da że zwrócić uwagę klienta .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-03-2009 gość
  Fachowiec (Wtorek, 24-03-2009) napisał:  Moi Drodzy!Plazma:1. może wyświetlać czerń (LCD tylko odcienie szarości!)2. pobiera więcej prądu tylko przy... białym ekranie!3. Obraz ruchomy jest dużo lepszy niż w LCD (widać to zwłaszcza na meczach - na LCD trawa "rozmywa się" przy ruchu kamery, a piłka zostawia za sobą "smugę")A CO NAJWAŻNIEJSZE:!!! Plazmy są DUŻO DROŻSZE W PRODUKCJI STĄD OGÓLNOŚWIATOWY TREND (producentów i sprzedawców) PROPAGOWANIA LCD JAKO LEPSZEGO SPRZĘTU - KTÓREGO KOSZT PRODUKCJI JEST OK 3X MNIEJSZY NIŻ PLAZMY !!!Powie Wam to każdy kto zajmuje się tym biznesem troche bliżej niż zwykły nabywca, karmiony sieczką propagandową producentów i dystrybutorów sprzętu. Dajecie sie nabijać w butelke i jeszcze szczekacie, że LCD jest lepsze od Plazmy.... Cóż, dla niektórych rower jest lepszy od motocykla. Taki świat :)


  Zapomniałeś dodać, że plazme można rozbić o kant d*py, jeżeli nie masz wielkiego salonu, bo nie nadaje się do pomieszczeń przeciętnym metrażu. Plazma a lcd to dwie inne grupy docelowe. Nie jestem do końca zadowolony z plazmy i żebym miał znowu kupywać telewizor to wybrałbym jednak lcd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-03-2009 gość
  plazmy najlepsze choć droższe, ja posiadam sony bravia full hd i jestem bardzo zadowolony.

  nie zamienie nigdy go na lcd, lcd strasznie się rozmywa!!!

  ci co tutaj wypisuja, że lcd są najlepsze to pewnie zakupili je i teraz się wstydzą przyznać, że popełnili wielki błąd w swoim życiu!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-03-2009 gość
  gość (Wtorek, 24-03-2009) napisał:  plazmy najlepsze choć droższe, ja posiadam sony bravia full hd i jestem bardzo zadowolony.nie zamienie nigdy go na lcd, lcd strasznie się rozmywa!!!ci co tutaj wypisuja, że lcd są najlepsze to pewnie zakupili je i teraz się wstydzą przyznać, że popełnili wielki błąd w swoim życiu!!!  wielka prawda...

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-03-2009 peter
  mam plazme ale fakt jest taki ze ciagnie ona 2kw pradu to 1 a po 2 zyje znacznie krocej niz lcd a z jakosc obrazu jestem bardzo zadowolony , duze znaczenie ma tez jakosc bo kolega m a samsunga 50 cali i obraz jest fatalny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 29-09-2009 gość
  nie wiem kto ma racje właśnie zamierzam kupić tv i chodzę po sklepach żeby się zorientować... Nie macie racji, że plazma jest droższa od lcd i z tego co się orientuję plzamowe tv szybciej się wypalają.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2