Telewizory Samsung Seria 8

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 04-10-2008

Telewizory Samsung Seria 8
Firma Samsung Electronics wprowadza na polski rynek najnowsze produkty Serii 8 Flat Panel TV.  W telewizorach z serii 8 (o przekątnej 40”, 46” i 52”) wykorzystano wzornictwo Crystal Design. Jednak największe osiągnięcie to zmniejszenie grubości ramy o 50%, co pozwoliło stworzyć wąską i smukłą obudowę, mierzącą zaledwie 44,5 mm.

Dzięki zestawieniu czerni z czerwienią powstała jedyna w swoim rodzaju, charakterystyczna obudowa – idealne połączenie minimalizmu, elegancji i wyrafinowanego rzemiosła, które w swoim wnętrzu skrywa najnowsze rozwiązania technologiczne.

W telewizorach serii 8 wprowadzono szereg innowacyjnych rozwiązań. Funkcja InfoLive zapewnia stały dostęp do najnowszych informacji wyświetlanych na ekranie telewizora za pośrednictwem kanałów RSS. WiseLink Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z wbudowanego szybkiego złącza USB 2.0 oraz wygodne przeglądanie własnych plików, jak zdjęcia (JPEG), filmy (MPEG) czy muzyka (MP3). Telewizor łączy się także z domową siecią w celu przeglądania zasobów komputera.

Dodatkowe złącza HDMI (1 boczne, 3 tylne) umożliwiają podłączenie telewizora do wszystkich odrębnych urządzeń HD, jak konsola do gier, kino domowe, czy odtwarzacz Blu-ray.

www.samsung.pl

Ceny: 6 299 zł – 7 999 zł w zależności od modelu

Produkty Samsung znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

MWW

 • Sob., 04-10-2008 gość
  mam taki ale zamieniam na wiekszy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 04-10-2008 nędźnicy
  a ja takiego nie mam i pewnie nigy nigdy mieć nie będę. nie staćmnie na żaden telewizor. niedawno jeden facet chciał mi dać telewizor ale gdy się dowiedział że mi prąd odłączyli to wywalił ten telewizor na śmietnik
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 04-10-2008 gość
  to z kafejki klikasz hehehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-10-2008 gość
  nędźnicy (Sobota, 04-10-2008) napisał:  a ja takiego nie mam i pewnie nigy nigdy mieć nie będę. nie staćmnie na żaden telewizor. niedawno jeden facet chciał mi dać telewizor ale gdy się dowiedział że mi prąd odłączyli to wywalił ten telewizor na śmietnik


  Żałosne to co piszesz...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-10-2008 Gruper
  Po co ci taki telewizor jak możesz mieć Gruper i Optymalizator JGP za darmo!!
  http://www.verso.win.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-10-2008 Machin
  Nie wiem ale osobiscie to wolał bym LG PG6000 według mnie wygląda zdecydowanie ciekawiej no i jakośc obrazu ma świetną.
  Odpowiedz Zgłoś