Terry Richardson dla Reebok

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 16-09-2010

Terry Richardson dla Reebok

Terry Richardson to jedno z popularniejszych nazwisk w modowej branży. Kontrowersyjny fotograf ma pełne ręce roboty i systematycznie wydłuża swoje imponujące portfolio o nowe projekty zdjęciowe. Ostatnio o sesję dla marki Reebok, która była prezentowana na łamach magazynu „Vice”.

Sportowy gigant powierzył Richardsonowi zdjęcia kolekcji New Classics i Woven Label, które stanowić będą część kampanii prowadzonej na rynkach w Europie, na Bliskim Wchodzie i w Afryce. Sesja powstała w studio Richardsona i w nowojorskiej Lower East Side i przedstawia obuwie oraz najważniejsze elementy damskiej i męskiej kolekcji na jesień – zimę 2010/2011.

Reebok Classics to linia inspirowana fitnessem i treningiem. Zdjęcia  mają oddawać klimat Nowego Jorku i odzwierciedlać współczesny styl ulicy. Kluczowe produkty to Paris Runner – buty w stylu vintage i CL Nylon – obuwnicza klasyka do biegania, która nie wychodzi z mody od 1986 roku. New Classics w wersji męskiej to przede wszystkim model Berlin – udoskonalone, wysokie, tradycyjne, ale ze współczesnymi detalami. W kobiecej linii Fly Generation na uwagę zasługują ReeFunk i ReeDown.

Terry Richardson dla Reebok

AW

 • Pt., 17-09-2010 zuu163
  Nie wiem kto to ten Richardson, więc proszę mi nie zarzucać, że buty mi się podobają, bo zaprojektował je ktoś sławny [?] ! ! !
  Te szare są cudowne ;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-09-2010 gość
  popieram, szare sa fenomenalne[cytat komentarz="4724791"]
  Nie wiem kto to ten Richardson, więc proszę mi nie zarzucać, że buty mi się podobają, bo zaprojektował je ktoś sławny [?] ! ! !Te szare są cudowne ;D
  [/cytat]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-09-2010 gość
  Nie masz czasu na codzienny trening czy chodzenie do fitness klubu, to noś buty Reebok EasyTone na co dzień. Rewelacyjna technologia ReebokEasyToneoparta na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta powoduje naturalną niestabilność, przez co zmusza mięśnie do bardziej intensywnej pracy. W efekcie ReebokEasyTonewzmacniają kluczowe mięśnie nóg z każdym krokiem.
  Odpowiedz Zgłoś