Top 10: najlepsze fryzury gwiazd

9 Komentarzy
10 Zdjęć
Poniedziałek, 05-11-2012

Prezentujemy dziesiątkę gwiazd, które udowadniają, że nawet ogolona głowa może być sexy, a nieuczesane włosy mogą stać się znakiem firmowym. Te kobiety to inspiracje. Zaczynamy.

Beyonce. Beyonce jest gwiazdą, która cały czas zmienia swój wizerunek. A to prostuje włosy, to znowu pojawia się w seksownych falach, wreszcie pozwala im układać się po swojemu. Ze swoją piękną burzą włosów jest absolutnym numerem 1.

%Zdjecie 257298%

Emma Stone. Fryzury aktorki nie cechują się wyjątkową oryginalnością, za to ich kolory tak. Zachwycające jest podejście Stone do koloryzacji włosów. Raz jest platynową blondynką, innym razem brunetką, wreszcie decyduje się na rudości.

 %Zdjecie 257299%

Blake Lively. Fryzury aktorki, które kopiują tysiące fanek na całym świecie znalazły się na trzecim miejscu rankingu. Aktorka została pochwalona za odkrywczość i próbowanie nowych stylów.

 %Zdjecie 257300%

Rihanna. Gwiazda, za której metamorfozami trudno nadążyć. A to goli połowę głowy, to znów farbuje włosy na czerwono, wreszcie z wdziękiem prezentuje fryzurę a la Mia Farrow. Za każdym razem zaskakuje, szokuje i nigdy nie zawodzi.

 %Zdjecie 257301%

Natalie Portman. Kiedy piękna aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w ogolonej głowie wprawiła obecnych na gali w niemałe zdumienie. Portman często dokonuje transformacji na swojej głowie. Ostatnio, dla roli, została  blondynką.

%Zdjecie 257302%

Rachel McAdams. Aktorka znana z „Notatnika” zaskakuje swoimi pomysłami na coraz to nowsze fryzury. Najpierw nosiła włosy ufarbowane na różowo, potem loki w stylu retro. Była brunetką i blondynką. Zmienia się cały czas.

 %Zdjecie 257303%

Alexa Chung. To ona sprawiła, że fryzura a la „właśnie wyszłam z łóżka” stała się tak popularna. Wygląda jakby w ogóle o niej nie myślała. To jednak nieprawda. Każdą ze swoich zdawałoby się od niechcenia fryzur (włosy rozpuszczone, związane) nosi z ogromną gracją.

%Zdjecie 257305%

Sarah Jessica Parker. Zaczęło się od jej burzy loków w kolorze blond. Potem zmieniła kolor na ciemny. Podrodze były krótkie fryzurki, prostowanie loków i ombre. Nikt tak nie potrafi tak się zmieniać jak Ona!

 %Zdjecie 257306%

Jessica Biel. O jej grzywce mówi się, że jest idealna. Bliskie ideału są zaś grzywki Rooney Mara i Reese Whiterspoon. Aktorka nie dokonuje częstych zmian, ale kiedy już do nich dochodzi, efekty są znakomite.

 %Zdjecie 257307%

Sofia Coppola. Słynna reżyserka i muza Marca Jacobsa zachwyca swoim wydawałoby się od niechcenia, seksownym uczesaniem. Zdaniem ekspertów Refinery29 Sofie jest współczesną wersją Jane Birkin. Jej włosy nigdy nie są przestylizowane. Właśnie za tę naturalność fryzura gwiazdy jest tak bardzo uwielbiana przez kobiety.

%Zdjecie 257308%

BV

 • Pn., 05-11-2012 Gość
  zadna inspiracja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Gość
  to jest taki (jakis) zart tak ?!
  Blahahaha no nie moge pfffffff
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 gosc
  to raczej ranking najgorszych fryzur wszech czasów!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Gość
  co to zarty?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Eqwelina
  Trzeba chyba pochwalic ich fryzjerow, a czemu chwalicie je same? Jaki to sens? Gdybym moim wlosom ktos poswiecil tyle czasu za duze pieniazki wygladalabym nawet lepiej niz one.... Co za zenada.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Autor
  tak to byl taki Zart Ogromnie przepraszam moich czytelnikow -ale nie uwierzycie jaka u nas byla wczoraj (i przedwczoraj impreza na redakcji

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 www.fryzjernia.krakow.pl
  Pamiętajcie również o tym, że taki wygląd swoich włosów można osiągnąć prowadząc zdrowy tryb życia i odpowiednio się odżywiać ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-11-2012 Gość
  łysa, i końska grzywa bardzo "piękne" hahahahaha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-11-2012 acidburn
  Nie przemawiają do mnie te fryzury
  Odpowiedz Zgłoś