Torba DataConcept  460 Trolley Dicota

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 25-06-2007

Torba DataConcept  460 Trolley Dicota
Marka Dicota ma w swojej ofercie coś dla profesjonalistów, którzy nie wyobrażają sobie żadnej podróży bez własnego przenośnego biura. Prezentowana torba na kółkach to trzy niezależne części: na notebooka, drukarkę (modele HP DJ 450 i 460) i dokumenty. W zależności od potrzeb wszystkie trzy, oddzielne torby można połączyć zamkiem w jedną całość lub korzystać z każdej osobno.

Wózek jest całkowicie chowany i bardzo przydatny, gdy wykorzystujemy w pełni wszystkie części. Każda z toreb gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu, posiada niezbędne zabezpieczenia, oraz kieszenie i przegródki na dodatkowe akcesoria. W skład zestawu wchodzi też torebka na kable i zasilacz, co dodatkowo ułatwia zachowanie idealnego porządku i organizacji.

Takie mobilne biuro z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających, którzy w życiu zawodowym cenią sobie praktyczne, bezpiecznie i stylowe rozwiązania.

Cena: 1 459 zł

Kupisz w sklepach oferujących akcesoria marki Dicota.

AW

 • Pn., 25-06-2007 Asia12
  pomysłowe:P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-06-2007 Aisa
  Z takim sprzętem w środku potrzebny byłby jeszcze alarm ;) Wskazówka na przyszłość - proszę zamontować baterię słoneczną na klapie torby, w razie rozbicia samolotu na bezludnej wyspie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-06-2007 dam komętarz nie jestem cham
  za wieka
  Odpowiedz Zgłoś