Torba Prada

15 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 30-03-2010

Torba Prada

Propozycja marki Prada na podróże w ciepłym sezonie.

Ta torba to ukłon w stronę panów ceniących stylowe dodatki. Wykonana została ze skóry i ozdobiona jasną, świeżą kolorystyką. Idealna na wypady za miasto.

Cena: około 6 344 zł

Kupisz w sklepie internetowym SaksFifthAvenue

ML

 • Wt., 30-03-2010 MdC
  hmm dla mnie trochę zbyt sportowa - właśnie taka na wypad na spacerek. ale aby mój chlopak nosił torebkę chyba nie doczekam się nigdy, chyba że moją przez chwilę :) ja wlaśnie czekam na przesyłkę z saksa na cervo zipper tote w kolorze orzechowym! uważam, że to naprawdę piękny model i wart swojej ceny:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-03-2010 gość
  a'la louise vuitton tylko ze tamta jest ladniejsza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-03-2010 Roelle
  niby dla panów, ale chętnie sama bym się nią zaopiekowała;)
  jak na wiosne super, a kolorystyka mi bardzo odpowiada;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-03-2010 gość
  "a'la louise vuitton tylko ze tamta jest ladniejsza"

  ciekawe z której strony ?!
  hmmm taki sam model Prada oferuje dla pań :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 gość

  Po pierwsze : to jest męska torba wiec pewnie dlatego jest "niekobieca".
  Po drugie : może przestanie Pani pisać komentarze typu : "taka droga" , "nie opłaca się" "oszustwo " "na allegro som tańsze".
  Po trzecie: błędy typu : 'takom" to śmiech na sali .
  Po czwarte: to portal dla ludzi z klasą i dla tych których stać na takie zakupy.
  Po piąte: może zostanie pani na allegro(na którym jest pełno podróbek) i bedzie polowac tam na "okazje" - na pewno znajdzie cos lepszegoooo i o wiele tańszegooooo niż tutaj.A i z pewnością najlepszy louis vuitton !!!!!
  Pozdrawiam i radzę zastanowić się nad sobą - jesli w Pani przypadku może uaktywnić się taka funkcja jak MYŚLENIE!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 gość
  gość (Środa, 31-03-2010) napisał:

  Po pierwsze : to jest męska torba wiec pewnie dlatego jest "niekobieca".Po drugie : może przestanie Pani pisać komentarze typu : "taka droga" , "nie opłaca się" "oszustwo " "na allegro som tańsze".Po trzecie: błędy typu : 'takom" to śmiech na sali .Po czwarte: to portal dla ludzi z klasą i dla tych których stać na takie zakupy.Po piąte: może zostanie pani na allegro(na którym jest pełno podróbek) i bedzie polowac tam na "okazje" - na pewno znajdzie cos lepszegoooo i o wiele tańszegooooo niż tutaj.A i z pewnością najlepszy louis vuitton !!!!!Pozdrawiam i radzę zastanowić się nad sobą - jesli w Pani przypadku może uaktywnić się taka funkcja jak MYŚLENIE!!!!


  dokładnie - MYŚLENIE, a to jasno wskazuje, że jest to prowokacja, prawdopodobnie pracownika luxluxa, napędzająca komentarze

  formułowanie pouczającej odpowiedzi na tę prowokację to zwykłe ośmieszanie się, więc może Pan sobie daruje - bo na razie wychodzi Pan na idiotę?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 gość
  MdC (Wtorek, 30-03-2010) napisał:  hmm dla mnie trochę zbyt sportowa - właśnie taka na wypad na spacerek. ale aby mój chlopak nosił torebkę chyba nie doczekam się nigdy, chyba że moją przez chwilę :) ja wlaśnie czekam na przesyłkę z saksa na cervo zipper tote w kolorze orzechowym! uważam, że to naprawdę piękny model i wart swojej ceny:)


  piękny kolor Twojej Prady, właśnie szukam torby w karmelowym odcieniu, skłaniałam się do Bayswater w kolorze Oak, ale chyba przyjrzę się w takim razie Pradzie w Saksie, dzięki za inspirację :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 mdc:)
  [/cytat]
  piękny kolor Twojej Prady, właśnie szukam torby w karmelowym odcieniu, skłaniałam się do Bayswater w kolorze Oak, ale chyba przyjrzę się w takim razie Pradzie w Saksie, dzięki za inspirację :)
  [/cytat]
  ostatnio zauważyłam duże zainteresowanie mullbery:) ale chyba Prada jest bardziej ponadczasowa:) jak mówi moja mama 'kupując torebkę inwestujesz nie tylko w dobry towar, inwestujesz w usmiech na swojej twarzy":) i coś w tym jest na mnie dziala tak marka prada. btw. mój tata zawsze dodaje, że to inwestycja nie tylko w usmiech, ale też w jego nieprzespane noce:) nie do konca wiem co ma na mysli...;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 gość
  mdc:) (Środa, 31-03-2010) napisał:  piękny kolor Twojej Prady, właśnie szukam torby w karmelowym odcieniu, skłaniałam się do Bayswater w kolorze Oak, ale chyba przyjrzę się w takim razie Pradzie w Saksie, dzięki za inspirację :)ostatnio zauważyłam duże zainteresowanie mullbery:) ale chyba Prada jest bardziej ponadczasowa:) jak mówi moja mama 'kupując torebkę inwestujesz nie tylko w dobry towar, inwestujesz w usmiech na swojej twarzy":) i coś w tym jest na mnie dziala tak marka prada. btw. mój tata zawsze dodaje, że to inwestycja nie tylko w usmiech, ale też w jego nieprzespane noce:) nie do konca wiem co ma na mysli...;)


  akurat Bayswater to wyjątkowo ponadczasowy i kultowy już model, ale to co mnie w nim razi, to brak podszewki :/, a jeśli chodzi o Pradę to jednak wg mnie Miu Miu ma ciekawsze torebki, jakieś takie bardziej nowoczesne

  jeszcze ta wpadła mi w oko:

  jeszcze mi to maleństwo wpadło w oko (też
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 31-03-2010 gość
  gość (Środa, 31-03-2010) napisał:  mdc:) (Środa, 31-03-2010) napisał:
  piękny kolor Twojej Prady, właśnie szukam torby w karmelowym odcieniu, skłaniałam się do Bayswater w kolorze Oak, ale chyba przyjrzę się w takim razie Pradzie w Saksie, dzięki za inspirację :)ostatnio zauważyłam duże zainteresowanie mullbery:) ale chyba Prada jest bardziej ponadczasowa:) jak mówi moja mama 'kupując torebkę inwestujesz nie tylko w dobry towar, inwestujesz w usmiech na swojej twarzy":) i coś w tym jest na mnie dziala tak marka prada. btw. mój tata zawsze dodaje, że to inwestycja nie tylko w usmiech, ale też w jego nieprzespane noce:) nie do konca wiem co ma na mysli...;)
  akurat Bayswater to wyjątkowo ponadczasowy i kultowy już model, ale to co mnie w nim razi, to brak podszewki :/, a jeśli chodzi o Pradę to jednak wg mnie Miu Miu ma ciekawsze torebki, jakieś takie bardziej nowoczesnejeszcze ta wpadła mi w oko:jeszcze mi to maleństwo wpadło w oko (też


  * trochę mi się pomieszała końcówka komentarza, w każdym razie wiadomo o co chodzi :) swoją drogą nie sądziłam, że tak ciężko będzie znaleźć idealną karmelową torebkę :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2