Torebka dnia: Bjork Matt & Nat

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 12-06-2008

Torebka dnia: Bjork Matt & Nat Prezentowana torba Bjork to ekologiczny manifest i propozycja dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie z naturalnym środowiskiem, ale ciężko zrezygnować im z eleganckiego wyglądu dodatków wykonanych z naturalnej skóry.

Wywodząca się z Montrealu marka Matt & Nat proponuje całkowicie ekologiczną skórę, która do złudzenia przypomina naturalną. Prostokątny dodatek na dwóch uchwytach ma wnętrze podzielone na trzy komory i dwie zewnętrzne kieszenie. Dyskretne metalowe okucia dopełniają stylowej i wygodnej dziennej całości.

Cena: 525 zł, ale teraz w Lolly Pop trwa wyprzedaż - tam tę torbę kupisz o 20% taniej, czyli za 420 zł

Kupisz w: Lolly Pop Boutique w C.H Blue City (Warszawa) i w C.H. Magnolia Park (Wrocław), Heels w C.H. Plaza (Poznań), sklepie Kika (ul. M. Curie – Skłodowskiej 5/11, Olsztyn), butiku Ella w Pasażu Cegielskiego (Koszalin), sklepach Mori w Galerii Piotr i Paweł (Kalisz), sklepie Maxi (ul. Gdańska 13, Bydgoszcz) i butiku Ladies w C.H. Panorama (Gorzów Wielkopolski).

Torebka dnia: Bjork Matt & Nat

AW

 • Czw., 12-06-2008 Barbie Sondrietta
  jak dla mnie to okropna a już szczególnie ta zielona fuu..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-06-2008 gość
  Hipokryzja! Jaka ekologia!?! Zgoda z naturalnym srodowiskiem, to NATURALNE materiały , a nie sztuczne tworzywa, które rozkładają się setki lat, a jeśli je np spalić, zanieczyszczają atmosferę itp. Naturalna skóra na torebki w ogromnej większości jest pozyskiwana ze zwierząt, które i tak straciły życie w rzeżni i wylądowały na talerzach......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-06-2008 gość
  Czarna ekologiczna skora jest brzydka , dlatego jak ekologia to kolorowa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-06-2008 Luxy
  mało efektowna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-06-2008 gość
  gość (Czwartek, 12-06-2008) napisał:  Hipokryzja! Jaka ekologia!?! Zgoda z naturalnym srodowiskiem, to NATURALNE materiały , a nie sztuczne tworzywa, które rozkładają się setki lat, a jeśli je np spalić, zanieczyszczają atmosferę itp. Naturalna skóra na torebki w ogromnej większości jest pozyskiwana ze zwierząt, które i tak straciły życie w rzeżni i wylądowały na talerzach......


  dokładnie, też uważam, że użycie słowa "ekologiczna" w stosunku do plastikowej niemal torby jest jakąś pomyłką, gdzie ta ekologia?
  Odpowiedz Zgłoś