Torebka dnia: Yves Saint Laurent

21 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 10-07-2008

Torebka dnia: Yves Saint Laurent
Modne w latach 90-tych, ściągane u góry torby znów wracają do łask. I to do tego z większą klasą - tak, jak torba marki Yves Saint Laurent, która zapinana jest na stylowy łańcuch z kłódką.

Jest to jednak tylko detal, ładny akcent jeszcze ładniejszej całości wykonanej z nubukowej skóry o fakturze krokodylej. Na pochwałę zasługuje również interesujący, szaro - grafitowy kolor. Na lato będzie pasować do jasnych, np. kremowych strojów, a na nadchodzący jesienny sezon do ciemnych kolorów, które będą wieść prym.

Cena: $1 895 czyli około 4 170 zł

Możesz kupić w sklepie Saks. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski, ale wymaga to uprzedniego omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej. Szczegóły tu.

PD

 • Czw., 10-07-2008 gość
  Ładna, stylowa i do tego moje ulubione szarości. Twórczość Pana Laurenta nie należy do moich ulubionych, ale perełki zdarza się odnaleźć jak widać ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 cherri
  Uwielbiam nubukowe torby... ale dlaczego ten piękny, klasyczny model hobo jest stylizowany (według mnie nieudolnie ) na krokodylą skórę ;>
  Uniwersalna, ponadczasowa choc w nieco konserwatywnym duchu...dla koneserek marki YSL i innych, równie luksusowych ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 gość
  gość (Czwartek, 10-07-2008) napisał:  Ładna, stylowa i do tego moje ulubione szarości. Twórczość Pana Laurenta nie należy do moich ulubionych, ale perełki zdarza się odnaleźć jak widać ;)  Tak... pan Laurent lezy sobie w grobie i wyszywa te torebki osobiscie i co rano dwoch facetow w garniturach odbiera gotowe modele i zawozi do Saks Fifth Avenue i reszty sklepow.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 gość
  chyba nie wiesz jak wygląda hobo, jak już koniecznie chcesz użyć angielskiej nazwy to bardziej do tego fasonu pasuje koreślenie BUCKET.
  A hobo wygląda tak:http://images.google.pl/imgres?…  cherri (Czwartek, 10-07-2008) napisał:  Uwielbiam nubukowe torby... ale dlaczego ten piękny, klasyczny model hobo jest stylizowany (według mnie nieudolnie ) na krokodylą skórę ;>Uniwersalna, ponadczasowa choc w nieco konserwatywnym duchu...dla koneserek marki YSL i innych, równie luksusowych ;)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 cherri
  [author="gość" date="Czwartek, 10-07-2008"]
  chyba nie wiesz jak wygląda hobo, jak już koniecznie chcesz użyć angielskiej nazwy to bardziej do tego fasonu pasuje koreślenie BUCKET.A hobo wygląda tak:http://images.google.pl/imgres?… date="Czwartek, 10-07-2008"]
  Uwielbiam nubukowe torby... ale dlaczego ten piękny, klasyczny model hobo jest stylizowany (według mnie nieudolnie ) na krokodylą skórę ;>Uniwersalna, ponadczasowa choc w nieco konserwatywnym duchu...dla koneserek marki YSL i innych, równie luksusowych ;)
  [/author]

  [/author]
  ******************************************************
  W zasadzie muszę się z Tobą zgodzic... faktycznie większośc hobo, to torby na pojedynczej rączce, choc do tego fasonu projektanci zaliczają również na dwóch. Natomiast kształt bucket jest mnie workowaty, bardziej klasyczny i dlatego polemizowałabym , co do przynależności tego akurat modelu YSL do grupy toreb bucket.
  Hobo, czy bucket , ta torebka nie oszczędza na szyku !
  Pozdrawiam :>

  Pierwsza model hobo
  Drugi bucket :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 Lilly Rose
  Jestem wielką fanką Yves Saint Laurent, ale odkąd sam mistrz odszedł na emeryturę ich dzieła nie robią rewolucji
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 viki
  Szara/ smutna/ brzydka/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 gość
  gość (Czwartek, 10-07-2008) napisał:  gość (Czwartek, 10-07-2008) napisał:
  Ładna, stylowa i do tego moje ulubione szarości. Twórczość Pana Laurenta nie należy do moich ulubionych, ale perełki zdarza się odnaleźć jak widać ;)
  Tak... pan Laurent lezy sobie w grobie i wyszywa te torebki osobiscie i co rano dwoch facetow w garniturach odbiera gotowe modele i zawozi do Saks Fifth Avenue i reszty sklepow.  Buahahahah....cudny wpis ;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 gość
  Lilly Rose (Czwartek, 10-07-2008) napisał:  Jestem wielką fanką Yves Saint Laurent, ale odkąd sam mistrz odszedł na emeryturę ich dzieła nie robią rewolucji
  Powiem więcej, sam Wielki Mistrz odszedł nie tylko na emeryturę, ale i do grobu. Jeżeli nie wiesz, to nie podszywaj się pod znawczynię projektantów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-07-2008 szpila
  fajna . tylko nie nałożyłabym do tego smutnych ciuchów xD
  Szkoda tylko, że Laurent nie żyje ;/ !
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3