Toshiba Camileo Pro

19 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 20-11-2007

Toshiba Camileo Pro

Firma Toshiba wprowadziła na rynek uniwersalny wideoaparat cyfrowy, łączący 8 urządzeń w jednym.

Kamera Camileo Pro jest wyposażona w czujnik CCD o rozdzielczości 7 megapikseli i może pełnić funkcje kamery internetowej, aparatu fotograficznego, dyktafonu cyfrowego, odtwarzacza plików MP3, urządzenia pamięci masowej, książki elektronicznej oraz wykrywacza ruchu.

Urządzenie pozwala na uzyskanie 3-krotnego zbliżenia optycznego i 4-krotnego zbliżenia cyfrowego. Wszystkie zdjęcia i obrazy wideo są zapisywane w formacie MPEG-4. Kamera Camileo Pro jest też wyposażona w gniazdo przeznaczone na karty SD/MMC. Camileo Pro pełni też funkcję książki elektronicznej, udostępniając czytnik tekstu dla dowolnej pobranej książki. Natomiast po podłączeniu do komputera kamera Camileo Pro może pełnić funkcję wykrywacza ruchu, monitorującego aktywność.

Cena: około 750 zł

www.toshiba.pl

Toshiba Camileo Pro

MW

 • Wt., 20-11-2007 Baby_Blue
  a jeżeli ktoś zrozumiał mylnie mój komentarz to wyjaśniam od razu..nie stać mnie ne kupowanie mnóstwa gadżetow...jeżeli ja coś kupuje to na pewno nie takie coś jak to przedstawione na obrazku..cena może kusić ale nie radze się na to nabierać .. ....ktoś bogaty z pewnością może se na to pozwolić... ale ja wole kupić lepszy model...bardziej klasyczny...droższy z pewnością....ale wiem ze mam gwarancję ze za dwa dni nie będe chodzić do serwisu naprawy ... ;/ słowo fotografa ze nie staram sie ani na siłę kozaczyć ani na złość pisać ze coś nie jest dobre.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-11-2007 gość
  Baby_Blue (Wtorek, 20-11-2007) napisał:  a jeżeli ktoś zrozumiał mylnie mój komentarz to wyjaśniam od razu..nie stać mnie ne kupowanie mnóstwa gadżetow...jeżeli ja coś kupuje to na pewno nie takie coś jak to przedstawione na obrazku..cena może kusić ale nie radze się na to nabierać .. ....ktoś bogaty z pewnością może se na to pozwolić... ale ja wole kupić lepszy model...bardziej klasyczny...droższy z pewnością....ale wiem ze mam gwarancję ze za dwa dni nie będe chodzić do serwisu naprawy ... ;/ słowo fotografa ze nie staram sie ani na siłę kozaczyć ani na złość pisać ze coś nie jest dobre.....


  zamknij sie już
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-11-2007 gość
  dla mnie ta cena jest podejrzanie niska, niby wszystko ma, jest taki idealny a tylko 750zł. cos tu musi byc nie tak
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-11-2007 lusia
  no świetna zabawka i jak na tyle funkcji bardzo niedroga! pogadam z mężem, uruchomię jego allekartę kredytową i kupimy na gwiazdkę córce :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-11-2007 kosia
  A mi sie nie podoba z wyglądu, design taki jakiś zbyt powszechny. Zobaczcie co piękniejszego wymyślił samsung:
  http://www.samsung.com/pl/produ…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-11-2007 jamaja
  Rzeczywiście samsung robi piękna elektronikę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-12-2007 ladia
  Kamerka z artykułu nic poza wygladem nie prezentuje soba. Zdecydowanie, przedstawiony przez was w komentarzach, model Samsunga wygrywa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-04-2008 gość
  teraz juz po 400 niecale mozna dostac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-10-2009 gość
  Baby_Blue (Wtorek, 20-11-2007) napisał:  cherri (Wtorek, 20-11-2007) napisał:
  Baby_Blue (Wtorek, 20-11-2007) napisał:

  pfff.....nie założyłabym sie o to ze ta rozdzielczość jest taka dobra.. tymbardziej ze upchnęli z tym urządzeniu mnóstwo bajerów które prędko padną.... zbliżenie jest kiepskie... taki złom to sie bierze na byle balange zeby nie żałować jak sie rozleci na kawałki.....nie podoba mi sie to ....


  Nie ma to jak pozować na eksperta - multimilionera.
  o dżizas..nie multimilionera tylko w miare wiem co jest dobre a co nie jeżeli chodzi o aparaty i tym podobne ;/ troche sie znam na tym ...a ty nie musisz od razu z siebie robic jakiegoś kapitana sprawiedliwości i puszczać dzikie aluzje.....to jest złom i tyle....nie dałabym za to nawet połowy tej ceny..niektorzy sie fazują opakowaniem ..ale naprawde nie ma czym ;/ i od razu nie zakładajce ze ktoś sie nie zna....może jeżeli ty nie wiesz nic na ten temat nie oznacza to ze nie ma ludzi ktorzy też nic nie kojarzą... ..


  Akurat mam takie coś. Eksploatuję do filmowania sportów ekstremalnych. Zaliczyła już tyle gleb i różnych strzałów że nie policzę ale działa ciągle i nie sprawia problemów. Ostatni "test" to był lot na modelu zdalnie sterowanym zakończony trafieniem w ścianę na wysokości szóstego piętra i gleba na trawniku poniżej wyhamowana trochę przez gałęzie drzewa które rosło po drodze :). Nagrało się wszystko włącznie z moją głupią miną jak wyłączałem zapis.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2