Trend: kolorowe psy

18 Komentarzy
18 Zdjęć
Niedziela, 02-09-2012

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że akurat ta moda zza oceanu jest naprawdę lekko przesadzona... Amerykanie oszaleli na punkcie swoich pupili do tego stopnia, że już nie tylko organizują im zaręczyny i wesela, ale ''przerabiają'' na inne zwierzęta lub postacie znane z bajek czy filmów. Pomysłowości na pewno odmówić im nie można, tylko czemu ma owa kreatywność służyć?

Fotograf Ren Netherland jeździ po całych Stanach i fotografuje te dziwne psie stylizacje. Właściciele psów zrobią wszystko aby to właśnie ich pupil się wyróżniał. Farbują je, strzygą, ubierają w kolorowe i wymyślne stroje. Przebierają czworonogi za wielbłądy, lwy, pawie, zawodnika sportowego. Im bardziej ekscentrycznie, tym lepiej.

/>

EM

 • Sob., 01-09-2012 Gość
  Panda jest zabawna, ale i tak jakieś wynaturzenie. Chorzy ludzie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 Gość
  biedne psy. tak je stresowac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 wro
  to powinno być karalne , jak ktoś chce robić z siebie durnia niech robi ale zwierzaki nie powinny być na to narażone
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 Gość
  Jestem przeciwna -mój pies ( długi włos) - nie cierpi być czesanym ,kąpanym ,strzyżonym itp Nie wiem jak sunie ? Ale może są wyjątki ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 Gość
  Aż się oglądać nie chce -psiulki mają takie smutne oczka :(((
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 sisi
  a dlaczego ci właściciele nie zrobią z siebie takich pajacy? Biedne pieski.... Amerykanie to jednak walnięty naród. W dupach im sie przewraca
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 cat&dog
  Powiem tak - kocham psy i sama zajmuję się groomingiem. Ten świat jest mi znany - bywałam na wielu zawodach psiego strzyżenia i muszę wam powiedzieć, że akurat pudle, to najbardziej przyzwyczajone do tego rodzaju zabiegów psy. Potrafią przez 2 godziny stać na stole bez ruchu i nawet im brewka nie drgnie. MAŁO TEGO - One naprawdę to lubią! Są cały czas wesołe i nie sprawiają wrażenia krzywdzonych. To się może wydawać chore i ja także wielu rzeczy nie popieram, ale pudel futro ma na sobie tak czy siak. A to czy będzie ono przystrzyżone w kształcie ustalonym dla pudla, czy w kształcie wielbłąda - psu nie robi żadnej różnicy. A te kolorowe mazidła nie są szkodliwe dla psa (no chyba, że ma uczulenie). Gdy futro odrośnie skraca się je i kolor także znika. Ludzie też farbują włosy i jakoś nikt im nie współczuje - a robią to dużo gorszymi i bardziej destrukcyjnymi dla włosów środkami ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 Gość
  Gość (Sob., 01-09-2012) napisał:

  Aż się oglądać nie chce -psiulki mają takie smutne oczka :(((  sa rasy ktore z natury wygladaja na smutne :O) np.moja suczka Juck Russel Terier
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 gość
  niech sobie na głowach ci właściciele tych biednych psów takie rzeczy robią....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-09-2012 Gość
  HA,HA,HA rewelacja!!! Super pomysły i zdolni ludzie!!! Bravo!!! Nie przesadzajcie, że psom dzieje się krzywda, ludzie też chodzą do fryzjera i jakoś nie biadolą, że krzywda wielka się im stała, że fryza strzeleili :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2