Trend: ślub w Dubaju

8 Komentarzy
7 Zdjęć
Czwartek, 26-04-2012

W poszukiwaniu coraz ciekawszych pomysłów na ślub, a także rozwiązań dla par, które oczekują innej formuły niż typowe polskie wesele, możemy wylądować w Dubaju. Jeżeli chcielibyście się wkrótce pobrać i szukacie czegoś wyjątkowego, ta oferta może wam się  spodobać.

Co może czekać młodą parę w Dubaju? Kolacja ślubna na plaży siedmiogwiazdkowego hotelu, zwiedzanie najwyższego budynku świata Burj Khalifa, SkyDiving nad Palmą, przejażdżka Aston Martinem, drinki w at.mosphere, czyli najwyżej położonej restauracji na świecie, wasze nazwiska na liście gości do Cavalli Club lub Armani Privé, rejs na pierwszą otwartą wyspę kompleksu „The World”, albo noc w Bab al Shams – hotelu na pustyni.

Konsultantki ślubne z firmy Fajne Wesele przenoszą śluby do Dubaju, tworząc ofertę dla osób wymagających, spragnionych całkiem nowatorskiej formuły ślubnej i tych, którym wyjątkową przyjemność i łatwość sprawia odkrywanie świata „naj”. Bo w Dubaju wszystko jest NAJ. A do tego zawsze dobra pogoda.

Fajne Agentki proponują połączenie kilkudniowego pobytu w Dubaju ze ślubem cywilnym, który odbywa się w Ambasadzie RP w Abu Dhabi. To idealne opcja dla par, które pragną wyjechać tylko we dwoje i wziąć ślub w wyjątkowym miejscu. Można oczywiście zorganizować tu też wesele, albo zabrać kilka najbliższych osób. Firma organizuje parze i gościom wolny czas zgodnie z oczekiwaniami, a Fajna Agentka pełni na miejscu funkcję Lifestyle Managera.

Organizowanie ślubu w Dubaju trzeba rozpocząć na ok. 5-6 tygodni przed planowanym terminem. Najlepsza pora to okres od października do maja.

Cena: od 30 000 zł (organizacja ślubu, przelot i pobyt 4-dniowy dla 2 osób)
Cena zależy od standardu, ilości dni oraz dodatkowych atrakcji.

Więcej informacji tu

AWP

 • Czw., 26-04-2012 kbn
  Wolałbym coś bardziej "wild" np. Filipiny i małpa podająca obrączki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Gość
  Fajny patent, bez tej całej rodziny i kaca
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Gość
  Troszku drogo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Gość
  No troszku tak, ale ile kosztuje wesele w kraju, takie na bogato? i 100 tys...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Gość
  Jak na polskie realia bardziej wild jest np podjechać pod kościół na motocyklu fajne inspiracje http://www.motokobiety.pl/Do,sl… To jest dopiero szok dla całej rodzinki...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Gość
  Fajna wycieczka, tylko tak bez bliskich?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-06-2013 Gość
  niedługo czeka mnie ślub i z zaciekawieniem przecyztałam jak to wygląda w liczbach:http://poradnikinwestowania.pl/… trochę to przerażające..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-08-2013 viola
  skontaktujcie się z wedding plannerem (np Monika Bałacińska, royalday.pl), spotkanie jest niezobowiązujące a dowiecie się wszystkiego na temat organizacji ślubu za granicą
  Odpowiedz Zgłoś