Trend: zabiegi lunchowe

4 Komentarze
5 Zdjęć
Niedziela, 06-01-2013

Dziwnych pomysłów na upiększanie się nie brakuje, ale tym razem na szczęście nie chodzi o zabiegi z użyciem jedzenia, ale o takie, które można wykonać błyskawicznie, dosłownie w przerwie na lunch.

Świat niestety pędzi coraz szybciej i nawet, kiedy fundusze pozwalają, to nie zawsze jest czas, by zrobić coś pożytecznego dla urody i ciała. Tak właśnie narodziła się idea tzw. zabiegów lunchowych, czyli takich, które szybko i widocznie poprawiają wygląd twarzy i ciała. O zabiegach chirurgicznych, które bez konieczności rekonwalescencji, do wykonania dosłownie w ciągu jednego dnia, pisaliśmy TUTAJ.

A co można zrobić w 15 minut? Przykładowo przy użyciu urządzenia Reaction poprawić napięcie skóry twarzy oraz wymodelować jej owal. Gdy do dyspozycji masz o 5 minut więcej, dzięki ultradźwiękowemu urządzeniu Doublo (wykorzystującego technologię stosowaną do leczenia nowotworów) pozbyć się możesz efektu ziemistości i zmęczenia cery, zregenerować ją i naprawić. Ciekawostką jest, że po takich zabiegach makijaż trzyma się znacznie dłużej, a bezpośrednio po nich można wrócić do swojej codziennej aktywności. O takie zabiegi lunchowe pytajcie w swoich ulubionych gabinetach kosmetycznych.

AG

 • Pn., 07-01-2013 Gość
  ja tam wole traktować swój salon (elite na pereca w wawie, polecam) jak chwile odciecia od swiata, relaksu itp... chociaż rozumiem że niektóre nawet na to nie mają czasu :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-01-2013 Amelia35
  A ja polecam ostrzyknięcie botoxem u dr. Maruszy w Warszawie. Zaraz po wróciłam do pracy i nikt nie zauważył. Polecam!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-01-2013 elka
  moje kochane reaction! polecam głownie na brzuch n twarzy trzeba troche wiecej niz jeden zabieg
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-05-2013 zadowolona
  Lepszy zabieg od lunchu i efekty:) Ja chodze ostatnio na vectusa, depilacja laserowa jest tak niesamowicie szybki kiedy taki zabieg zajmowal godzine strasznie dlugi i sztrasznie bolaco, a teraz wpadam pare minut i bez bolu wychodze i zapominam o zabiegu i o goleniu:)
  Odpowiedz Zgłoś