Tuttoluxo 6S Zepter

24 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 23-05-2009

Tuttoluxo 6S Zepter

Tuttoluxo to przyjazne środowisku, wielofunkcyjne urządzenie służące do utrzymywania czystości w najbliższym otoczeniu człowieka.

Jest łatwe w obsłudze, niewielkie, poręczne i lekkie. Wygląda jak mały odkurzacz, ale zakres jego działania jest znacznie szerszy, gwarantujący sterylną czystość sprzątanych powierzchni bez stosowania środków chemicznych. Jego ogromna moc ssąca eliminuje kurz i roztocza, w razie potrzeby wciąga rozlane płyny.

Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji oczyszcza powietrze z alergenów, usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy, w suchych pomieszczeniach może służyć jako nawilżacz, możliwa jest także aromaterapia. Gorąca para wodna doskonale czyści i dezynfekuje wszelkie powierzchnie, nie pozostawia smug na lustrach i oknach, rozpuszcza nawet najtrwalszy brud z trudnodostępnych miejsc. Za pomocą specjalnego, profesjonalnego żelazka parowego prasuje i odświeża wszystkie materiały, jest niezastąpiony w prasowaniu i czyszczeniu zasłon, płaszczy, garniturów, a nawet tapicerki.

Cena urządzenia: do 9 000 zł

http://www.zepter.pl/

Tuttoluxo 6S Zepter


 

MO

 • Wt., 15-12-2009 gość
  z kąd my to znamy było już coś takiego, jedna wielka lipa.
  Wyciąganie kasy, moze i działa ale za jaką kasę. Jak kogoś stać. Za 9 tysi to mam młodą, ładna, sprzątaczke i coś jeszcze.......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-01-2010 gość
  no to to fajtycznie LUX - chcieliście? macie! ;P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-01-2010 gość
  Ciekaw jestem, może szanowny kolega podać źródło informacji, że GUCCI, PRADA i VERSACE mają fabryki w Chinach ? Bo osobiście uważam że kolega bredzi jak Piekarski na mękach. I ma takie pojęcie o ekonomii produkcji jak kura o księżycu. Akurat wspomniane marki nie mają żadnej potrzeby, żeby produkować w Chinach. No, ale na pewno kolega poda stosowne źródło tych rewelacji ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-12-2010 gość
  Myślę,że ludzie którzy tu pisza nie posiadają nic z firmy Zepter(nawet wiedzy).Mam naczynia ze stali nierdzewnej 18/10 (zestaw garnków) i gotuję w nich 18 lat.Wszystkie garnki są jak nowe!Owszem wymieniłam kolka elemetów plastikowych(termokontrolery na pokrywkach) oraz uszczelkę gumową do pokrywy szybkowarowej i to wszystko!mam tez ;lampę bioptro(kupiłam sobie na raty)-stosuję ją cała moja rodzina(pożyczyłam także pewnej osobie na odleżyny)-ta lampa to lekarz w domu.Jesli ktoś nie używa produktów tej firmy niech jej nie oczernia.To tyle!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3