Ultrapłaski Asus Eee Pad Transformer Prime

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Piątek, 02-12-2011

Pierwszy Asus Eee Pad Transformer mógł się podobać, ale tablet Prime to prawdziwy creme de la creme dla miłośników nowoczesnego designu i technologii.

Co nowego? Przede wszystkim o wiele bardziej smukła, metaliczna obudowa (8,3 mm) i nie dwu-, ale czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, udoskonalony system audio, dwunastordzeniowy procesor graficzny GeForce oraz 8-megapiskelowa kamera z lampą błyskową LED. Ulepszony jest także wyświetlacz (10.1") podświetlany diodami LED z Super IPS+ (1280 x 800) – jest to ekran multidotykowy (10 palców) z odpornego na zarysowania szkła Corning Gorilla. Wyposażony jest również w typowe dla nowoczesnych telefonów komórkowych dodatki, takie jak akcelerometr, czujnik oświetlenia, żyroskop, e-kompas, czy GPS.

Urządzenie bazuje na systemie Android 3.2 Honeycomb z możliwością aktualizacji do najnowszej wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Fizyczna, dołączania klawiatura QWERTY używana w roli stacji dokującej wydłuży czas pracy urządzenia nawet do 18 godzin.

Oficjalna globalna premiera zaplanowana jest na początek grudnia. Model z 32GB pamięci kosztować będzie ok. 2 699 zł.

http://pl.asus.com/

AG

  • Wt., 06-12-2011 val
    pewnie zaraz mnie wszyscy zjedzą, ale powiem- gdyby ten transformer prime miał windowsa na pokładzie to od razu bym kupił, a tak poczekam jeszcze z rok...
    Odpowiedz Zgłoś