Villeroy & Boch: dekoracyjne zapachy do wnętrz

0 Komentarzy
6 Zdjęć
Niedziela, 13-11-2011

Nowa linia akcesoriów domowych Villeroy & Boch – zapachy do wnętrz, które mogą być jednocześnie używane jako przedmioty dekoracyjne. Teraz wszystkie olejki zapachowe zostały umieszczone w atrakcyjnych pojemnikach, a ich wygląd dopasowano do określonych aromatów. Dostępne są w eleganckich opakowaniach prezentowych w dwóch wersjach: zestaw zapachów w spray’u z atomizerem w ceramicznym pojemniku oraz zestaw patyczków zapachowych w komplecie z wazonem na zapachy, porcelanowym wieczkiem i drewnianymi patyczkami zapachowymi.

Oto zapachy opracowane specjalnie dla Villeroy & Boch przez wiodące francuskie perfumerie:

Matin au Jardin – wiosenny poranek w ogrodzie - świeży zapach składający się z zielonych aromatów, takich jak trawa, cytrusy, lilia i galbanum. Unikatowa mieszanka zapachowa, która nadaje pomieszczeniom dyskretnego i długotrwałego powiewu świeżości.

Urban Oasis - oaza harmonii w mieście - zapach zainspirowany miejskim stylem życia. Świeże zapachy cytrusów, pikantnej papryki i żywicy mieszają się z lawendą i paczulą, tworząc unikalną kompozycję zapachową, o bardzo współczesnym i eleganckim wydźwięku.
1001 Épices – 1001 przypraw Orientu – zapach zainspirowany podróżami wzdłuż Jedwabnego Szlaku. Unikatowa kompozycja łączy w sobie takie przyprawy jak: papryka, gałka muszkatołowa i kardamon, z wyraźną nutą cynamonu.

Ceny:
Zestaw spray lub zestaw olejek ok. 245 zł
Wkład buteleczka (wszystkie zapachy) ok. 49 zł
Wkład spray buteleczka (wszystkie zapachy) ok. 125 zł

Do kupienia w sklepach Villeroy & Boch, także przez internet.

MJ