W stylu vintage: Diptyque Eau Rose

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 10-04-2012

Niekwestionowanym hitem Diptyque była Figa (Figuier). Teraz marka wkracza do świata zapachów kwiatowych, a nową kolekcję otwiera róża – zapachowa ikona!

W kompozycji zastosowano najczystszą esencję roży. Na skórze zapach w ciągu dnia zmienia się i odzwierciedla woń kwiatu na rożnych etapach kwitnienia. Aby nie wyszło zbyt banalnie, różanej woni towarzyszy w nucie głowy bergamotka, czarna porzeczka i liczi (dodają rześkości), w nucie serca króluje róża stulistna (Rose de Mai) i damasceńska, natomiast nucie bazy nadano balsamiczne i intensywne tony dzięki obecności aromatów drewna, piżma, skóry, mchu i cedru.

Opakowania swoim wzornictwem nawiązują do tradycyjnego papieru pakownego i antycznych japońskich kimon, a wykwintne flakony urzekają prostotą i elegancją.

Ceny:
Eau Rose EDT 100 ml - 330 zł
Roll On EDT 20 ml - 160 zł
Świeczka zapachowa 190 g - 210 zł

Do kupienia w perfumerii Galilu.
http://www.diptyqueparis.com

AG

  • Wt., 10-04-2012 Gość
    No to mam już swój kwietniowy cel :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sob., 14-04-2012 spec
    W Lulua jest więcej ciekawych zapachów kwiatowych, również Mają Serge Lutens, i inne NP:ze stanów zapachy o wiele bardziej jakościowe i unikatowe unikatowe, a nie sieciowe zawiodłam się na Diptique. Nowe opakowania nie ładne i zapachy podrożały :(
    Odpowiedz Zgłoś