Warszawska Noc Muzeów w Studio MARMALADA

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Sobota, 14-05-2011

Warszawska Noc Muzeów w Studio MARMALADA

Już po raz ósmy w Warszawie odbędzie się Warszawska Noc Muzeów. To nazwa umowna, bo do warszawskich muzeów dołączają klubi, biblioteki i oczywiście galerie sztuki. W Studio MARMALADA, położonym po prawej (praskiej) stronie Wisły, zaprezentowane zostaną prace znanych artystów.

Prace będą prezentować: malarze – Andrzej Zwierzchowski, Sławomir Ratajski, Krzysztof Zwierzchowski oraz rzeźbiarz Marek Kowalski. Znajdą się tam również prace fotograficzne Marty Ostrowskiej oraz obrazy Manon S.
Druga część wystawy poświęcona będzie artystom młodego pokolenia z ODNOWA Group.

Jest to zespół grafików oraz twórców filmowych z Łódzkiej Szkoły Filmowej, którzy przygotowali wspólnie interaktywne instalacje zawierające grafiki oraz filmy.

Takie połączenie klasycznych form artystycznych z nowoczesnymi stworzy ciekawy kontrast i pozwoli na wywiązanie się interesującej dyskusji na temat obecnego sposobu wyrażania sztuki.

Szczegóły:

http://www.manon-s.com/studio

Do wydarzenia można się dołączyć przy pomocy serwisu Facebook.

MW

  • Pt., 22-07-2011 Past89
    Noce muzeów są teraz w każdym mieście. To fajnie bo można coś naprawdę ciekawego obejrzeć:) Ale na tak deszczową aurę to tylko buszowanie po internecie, jest taka fajna stronka http://smierc.org/ polecam:)
    Odpowiedz Zgłoś