Wind & Dust od Rage Age

76 Komentarzy
5 Zdjęć
Czwartek, 15-03-2012

Droga, przestrzeń, pył i wiatr to główne inspiracje kolekcji na sezon wiosna/lato 2012. Ubrania wyglądają jakby niejedną podróż miały już za sobą. Dominują spłowiałe barwy, przybrudzone, a nawet gniecione materiały, niedofarbowane swetry, bluzy czy marynarki. Taki efekt był jak najbardziej zamierzony. Aby go uzyskać wybrano specjalne tkaniny (w tym także skóry), które poddano następnie procesom takim jak “garment wash”, ”garment dye” czy “stone wash”. 

Nowością w ofercie od Rage Age są okulary przeciwsłoneczne. Zgodnie z motywem przewodnim kolekcji, są wykonane z odpornego na złamania tworzywa, wytrzymają zatem wstrząsy i upadki podczas podróży. To jednak nie wszystkie niespodzianki. Najbardziej męskim elementem kolekcji jest nóż - klasyczny "motyl" z głownią clip-point. Ostrze jest częściowo ząbkowane, a okładziny rękojeści wykonano z drewna.

EM

 • Czw., 15-03-2012 Gość
  zapraszamy do Manufaktury w Łodzi Karskiego 5
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-03-2012 Gość
  Odwiedziłem dwa dni temu Salon w Poznaniu - w życiu nie miałem do czynienia z większym brakiem profesjonalizmu wśród sprzedawców. Marka b.fajna, ale załoga żałosna, odstraszająca!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-03-2012 Gość
  Podzielam niestety zdanie przedmówcy. Atmosfera w Poznaniu jak w Muzeum Figur Woskowych:-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-03-2012 Gość
  Myśle, ze lepszej załogi niż w Mokotowie nie ma nigdzie:-)Odwiedzilem Salon wraz z żona i przez 5 min żadnej obsługi w Salonie-stwierdziliśmy, ze wychodzimy po czym ujawia sie Sprzedawca,który pyta czy długo juz Państwo są w Salonie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-03-2012 Gość
  mówienie, że Panowie w SB są żałośni, odstraszają klietnów jest śmieszne i niesprawiedliwe. Owszem Panowie nie podlatują do Was gdy zrobicie jeden krok w sklepie z pytaniem "w czym mogę pomóc", ale to jest ich rola. Oni mają pomagać a nie latać za Wami. Pomagają kiedy trzeba, doradzają jak trzeba więc wg mnie spisują się dobrze. A należy jeszcze pamiętac, że Panowie sprzedawcy mogą mieć gorszy dzień, kiepski humor.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-03-2012 Gość
  Zgadzam sie z przedmowcami-sklep w Poznaniu ok, ciuchy bardzo ok, ale sprzedawcy dno.Arogancja bije na kilometr!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-03-2012 Gość
  Rage Age Złote Tarasy oraz Galeria Mokotów ma obsługę którą zwolniłbym w ułamku sekundy. Ich nonszalanckie zachowanie, odbija się negatywnie na wizerunku marki a także ZNIECHĘCA do dalszych zakupów
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-03-2012 Gość
  świetna kolekcja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-03-2012 Małgorzata
  Kolekcja świetna, mąż ma tą kurtkę skórzaną. nie możemy się doczekać kolejnych rzeczy. Natomiast dziwią mnie komentarze pod adresem sprzedawców w Starym Browarze. Regularnie odwiedzamy salon w Poznaniu i odbieramy Panów bardzo pozytywnie. Miła, rzeczowa i profesjonalna obsługa.
  A kiedy będą okulary?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-03-2012 Gość
  Kolekcja Super-w sobote odwiedzilem Salon w Łodzi i niestety dołącze do grona niezadowolonych Klientów pod katem sprzedawców!Niemili, odrazajacy, ledwo człowiek wejdzie do przymierzalni i usłyszy komentarze na temat swojej osoby.Marke polecam, sprzedawców Nie!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8