Wiosenny festiwal salsowy - Salsa Spring Break

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Czwartek, 25-02-2010

Wiosenny festiwal salsowy - Salsa Spring Break

Czwarta już edycja Salsa Spring Break odbędzie się w dniach 5 - 7 marca 2010 w Studio Tańca i Klubie Salsa Libre, przy ul. Solec 38 w Warszawie.

Salsa Spring Break to wiosenna siostra listopadowego Festiwalu Salsy w Warszawie. Tylko na marcowych warsztatach będzie okazja w kameralnej atmosferze stanąć stopa przy stopie ze zjawiskowym, owianym już legendą Juanem Matosem i przejąć od niego mało uchwytny latin flavour oraz dużą dawkę pozytywnej energii!

Instruktorka, która również pojawi się na festiwalu, ognista partnerka Juana- Amneris z Puerto Rico, to uczta dla oczu i duszy. Nikt inny nie nauczy bardziej wysmakowanego latynoskiego stylingu!

Dla fanów wybuchowego stylu „na 1“ polecamy zajęcia Farida Ferchacha i jego brata Adila. Panowie poprowadzą energetyczne zajęcia z fuzji flamenco i salsy, jak również akrobacji i spinów. Wyrafinowanych acz łatwo prowadzalnych kombinacji, w które wpleciony jest oryginalny i zmysłowy styling oraz komunikacji w tańcu nauczą Tamambo i Ania Chagowska.

Zajęcia prowadzone zarówno przez polskie jak i zagraniczne gwiazdy sceny salsowej przewidziane są na wszystkich poziomach zaawansowania. Poza tym gorące, wieczorne imprezy z pokazami. Przygotujcie się więc na dużą dawkę dobrego humoru i tańce do białego rana.

Warsztaty oraz imprezy odbywają się w jednym miejscu, Studio Tańca i Klubie Salsa Libre, przy ul. Solec 38, blisko centrum miasta. Dosłownie za ścianą można zjeść lunch w przystępnej cenie! Do centrum dojedziesz w 5 minut tramwajem, autobusem, samochodem! My jednak polecamy spacer przepięknym warszawskim Powiślem.

http://www.salsaspringbreak.pl

artykuł sponsorowany

  • Niedz., 28-02-2010 gość
    Polecam komuś kto nigdy nie był na tego typu zajęciach. Jest naprawdę niesamowicie!
    Odpowiedz Zgłoś