Witaminowa linia Energy Malu Wilz

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 22-06-2009

Witaminowa linia Energy Malu Wilz

Witaminy są niezbędnym składnikiem do zapewnienia zdrowia organizmu. Witaminy, zwłaszcza te pochodzące wprost z owoców są niesamowitym zastrzykiem energii dla skóry – pobudzają ją do działania, chronią przed fotostarzeniem, wolnymi rodnikami, energizują i rozjaśniają.

Dlatego także wśród kosmetyków Malu Wilz znalazła się witaminowa linia – Energy, w której znalazły się:

Multi Vitamin Complex - kompleks multiwitaminowy, czyli emulsja odpowiednia dla każdego typu cery. Aktywne składniki: hydrokompleks ATP, witaminy (C, E, H i K), filtry UV.
Cena: 149 zł (30 ml)

Q10 Energizer - energizujący krem z koenzymem Q10 dla skóry suchej, do stosowania na dzień i na noc. Aktywne składniki: koenzym Q10, witaminy A i E, kwas hialuronowy, oleje roślinne.
Cena: 149 zł (50 ml)

Energy Complex with pure Vitamin C - kompleks energizujący z witaminą C w dwuskładnikowej formule, pobudza metabolizm i mikrokrążenie. Po połączeniu składników emulsję należy zużyć w przeciągu 7 dni. Aktywne składniki: czysta witamina C.
Cena: 99 zł (7 ml)

Vitamin C Revitalizer - krem odżywczy z witaminą C polecany do każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej, jednak zwłaszcza do cery zmęczonej. Ma przyjemny pomarańczowy zapach, jest lekki i szybko się wchłania. Aktywne składniki: witamina C, olej z orzechów makadamii, witamina E.
Cena: 139 zł (50 ml)

Kosmetyki Malu Wilz dostępne są w sklepach Gler i wybranych drogeriach.

Witaminowa linia Energy Malu Wilz

MWW