Wózek dla bliźniąt Cosatto

23 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 19-12-2008

Wózek dla bliźniąt Cosatto

Najnowszy wózek firmy Cosatto o nazwie You2Twin powstał z myślą o podwójnym szczęściu w życiu rodziców, a więc o bliźniakach. Dostępne są dwie wersje: Bro&Sis, czyli dla braciszka i siostrzyczki oraz You&Me (ty i ja).

Wózek wykonany jest z wysokiej jakości ognioodpornych materiałów, posiada między innymi niezależny od siebie tryb ustawiania nachylenia obu siedzisk, podkładki pod główki oraz ocieplacze na nóżki. Ma również zewnętrzne, termoizolacyjne pokrowce, które trzymają ciepło umieszczanych w nich produktów (np. mleka w butelce) podczas chłodniejszych dni. Wózek jest bardzo zwrotny, a także prosty w złożeniu (można go złożyć jedną ręką), co przy dwójce dzieci stanowi niewątpliwie ułatwienie.

Model You2Twin dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych: błękitnym (dla pary chłopców), różowym (dla pary dziewczynek) oraz błękitno - różowym (dla chłopca i dziewczynki).

Produkt ma 4 lata gwarancji.
Waga: 11,3 kg

Cena: 999 zł

Kupisz w sklepie internetowym Cosatto Baby.

Wózek dla bliźniąt Cosatto

Wózek dla bliźniąt Cosatto

AWP

 • Niedz., 21-12-2008 gość
  wreszcie jakieś ładne wózki, na których miło zawiesić oko;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-03-2009 gość
  wlasnie mam bliznieta tylko nie wiem jak zdobyc ten wozek bardzo mi sie podoba rewelacja,moze wiecie w jakich sklepach sa dostepne oczywiscie na slasku,dziekuje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-11-2009 gość
  Ja mam bliźniaki,chłopca i dziewczynke,wozek jest super ale dla mnie za drogi!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3