Wydarzenie sezonu: psi ślub

22 Komentarze
15 Zdjęć
Czwartek, 19-07-2012

Pisaliśmy niedawno o najdroższych ślubach czworonogów. Ten, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa odbył się 12 lipca w Jumeirah Essex House. Za organizacją całego przedsięwzięcia stała Wendy Diamond - znana miłośniczka zwierząt. ''Tak'' powiedzieli sobie adoptowana przez nią Baby Hope Diamond i pudel Chilly Pasternak. Takiego wesela nie powstydziłby się człowiek. Ślub i przyjęcie kosztowały 250 tys. dolarów. Dla porównania: aby zorganizować wesele w Nowym Jorku potrzeba średnio 65 tys. dolarów. Cała suma na imprezę została zebrana wśród darczyńców i sponsorów. Prezenty młodej pary przekazano od razu na cele charytatywne.

Wszystkie elementy były perfekcyjnie dopracowane przez znaną organizatorkę wesel Harriette Rose Katz. Zaproszeni goście przybyli tłumnie ze swoimi pupilami, przed salą rozłożono czerwony dywan, zgodnie z tradycją pan młody nie widział przed ślubem pani młodej. Szczęśliwi małżonkowie wraz z właścicielami spędzają miesiąc miodowy w Hamptons. Zobaczcie zdjęcia z imprezy.

EM

 • Śr., 18-07-2012 pudel
  PRzeciez te 250 kawałków przejedli znajomi pAni Wendy Fajowa impra. Kazdy powód zeby się napić dobry.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 Gość
  takie rzeczy to jedynie w tej spedalonej Ameryce mają miejsce
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 xzz
  dzieci w afryce umieraja bo nei maja nawet wody a tu taka bezsensowna rozpusta, zal az
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 gsh
  czisas..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 kaczorzygzak
  biedne zwierzęta, chorzy ludzie... pies jest psem nie człowiekiem... i za to go kochamy...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 Gość
  jak czytam w komentarzach o głodujących dzieciach w afryce to nóż mi się w kieszeni otwiera. Nie daltego że uważam, że to nie prawda, nie. Po prostu to jest taki oklepany argument. Te wszystkie miss jak chrzanią te swoje 3gr do mikrofonu to też "i żeby na świecie był pokoj a dzieci w afryce mialy co jesc". Tak naprawde ludzie nie mających co jeść jest mnóstwo, Nie są to tylko dzieci. Mijamy ich na ulicy. Ale myślicie wtedy, "tak ten znowu na piwo czy inny syf". Gdyby każdy człowiek, zrobił coś dla drugiej osoby, świat byłby lepszy. To nie pani ktora ma świra na pkt swoich psów i robi im wesele za kupe kasy, jest tu tą osobą która powinna zamiast na ten kretyński pomysł - dać na dzieci. To mozesz byc Ty, ja i kazdy z nas. To nie muszą być miliony, wystarczy choćby złotówka. Wystarczy nie odwracać się gdy ktoś się do nas zwraca w potrzebie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 SAS
  najkulturalniej mówiąc zjebane mózgi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 Gość
  dzieci maja rodzicow
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 carr
  Ludzie to chyba najgłupsze stworzenia na ziemi :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 Gość
  lol co za idjoci
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3