Wyjątkowa kuchnia Tower: minimum miejsca, maksimum funkcjonalności

4 Komentarze
7 Zdjęć
Czwartek, 08-12-2011

Dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na pokój jadalny, luksusowa, niemiecka marka Warendorf przygotowała niezwykle stylową aranżację kuchennej przestrzeni. Kuchnia Tower zaprojektowana przez francuskiego projektanta Philippe Starcka składa się z dwóch niezależnych części (wież), z których każda zajmuje nie więcej niż metr kwadratowy powierzchni. „Wieża gorąca” ma piekarnik oraz kuchenkę parową, w „zimnej wieży” mieści się lodówka z zamrażarką. Istnieje także możliwość wmontowania w każdy z elementów dodatkowych urządzeń elektrycznych, takich jak zmywarka do naczyń lub kuchenka mikrofalowa. Wieże są obudowane z trzech stron drzwiami, za którymi starannie ukryto wszelkie urządzenia. Czwarte skrzydło jest otwarte i może zostać zaprojektowane w dowolny sposób w zależności od potrzeb użytkownika. Tylna ściana posłuży, jako nakładka na lustro lub tablica, na której umieścimy listę zakupów, powitanie domowników lub pozdrowienia dla znajomych. Każdą z „wież” można obracać o 360 stopni, co pozwala na częste zmiany kuchennej aranżacji.

Bardzo funkcjonalnym dodatkiem jest tzw. „wyspa”, która w miarę potrzeb zamieni się w kuchenny stół oraz duży blat ze zlewozmywakiem będący idealnymi miejscem do przygotowania posiłków.

Cena: dostępna na zapytanie.

http://www.warendorf.eu/de/the-starck-collection/tower

MJ

 • Czw., 08-12-2011 Gość
  Jak ktoś lubi taki nowoczesny styl, proszę bardzo...ładnie wykonana, ale prawdziwy kucharz by jej nie wybrał! Jak dla mnie mało praktyczna!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-12-2011 assija
  dziwaczna ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-12-2011 Gość
  piekna taka moich mazen
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-02-2013 gosc
  paskudna ta kuchnia nie dla mnie
  Odpowiedz Zgłoś