Wyjazd na MŚ 2010 w RPA

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 16-02-2010

Wyjazd na MŚ 2010 w RPA

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza sportowa na świecie, czyli Mistrzostwa Świata w piłkę nożną. Reprezentacje 32 krajów rozpoczną zmagania o już 11 czerwca, a zwycięzcę poznamy równo miesiąc później. Tegoroczna impreza jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii odbywa się w Afryce. Zaszczyt organizacji mistrzostw przypadł Republice Południowej Afryki.

Wprawdzie zabraknie w tym turnieju Polaków ale nie oznacza to, że polscy kibice nie mają czego szukać na stadionach Czarnego Lądu. Emocji z pewnością nie zabraknie i każdy miłośnik piłki nożnej marzy o wyjeździe choćby na jeden mecz.

Oferty takich wyjazdów pojawiają się już w polskich biurach podróży i często połączone są ze zwiedzaniem najważniejszych miejsc w regionie. Można na przykład wybrać się na 6-dniową wycieczkę do Kapsztadu połączoną z wizytą na meczu Urugwaju z Francją, który odbędzie się pierwszego dnia trwania turnieju. W programie oprócz emocji piłkarskich jest także zwiedzanie miasta oraz całodzienny rejs na Przylądek Dobrej Nadziei i Półwysep Przylądkowy. Jeszcze większe emocje zapewni wyjazd do Johannesburga na mecz finałowy. Przy okazji będzie można zobaczyć m.in.: Pretorię, Gold Reef City – miasto poszukiwaczy złota oraz słynne Sun City, czyli afrykańskie Las Vegas gwarantujące niezapomniane wrażenia.
Połączenie sportowych emocji ze zwiedzaniem i odpoczynkiem może być świetnym pomysłem na tegoroczne wakacje.

Cena wycieczki wraz z przelotem, biletem na mecz i zakwaterowaniem w 4-gwiazdkowym hotelu to 16 450 zł za wyjazd na mecz Urugwaj – Francja oraz 24 900 zł za wyjazd na mecz finałowy.

Więcej informacji na stronie biura podróży Flower Travel.

Wyjazd na MŚ 2010 w RPA

Wyjazd na MŚ 2010 w RPA

Wyjazd na MŚ 2010 w RPA

AWP

 • Wt., 16-02-2010 gość
  Super Bowl jest największą imprezą sportową na świecie a nie MŚ w piłkę nożną... Przecież rekord oglądalności należy właśnie do SuperBowl tak jak i ceny reklam w trakcie przerwy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-02-2010 gość
  Ciekawe kogo stac na taki wyjazd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-02-2010 gość
  Mam 7 dni, żeby zrealizować marzenie swojego życia, ale brakuje mi 10tys zł, jeśli znajdzie się tu 10tys ludzi, którzy ofiarują po 1zł, to może się udać. Jakie to marzenie? Jak napiszę to się nie spełni! Warto spróbować oto nr. Konta 40 1320 1537 1915 6905 3000 0001 . tytuł wpłaty 'marzenie'. Jeśli chcesz wpłacić więcej nie zabronię Ci, ale chodzi tu o akcje czy można zmobilizować 10 tys ludzi do zrobienia czegoś bezinteresownie i spełnić jedno marzenie, jednej osoby w tak w wielkim świecie wirtualnym, że nawet nie wiesz komu, dlaczego i po co pomagasz, to jest prawdziwa bezinteresowna pomoc. Tylko od nas, czyli ode mnie i od Ciebie zależy czy takie coś jeszcze istnieje. W życiu trzeba wierzyć w ludzi i we własne marzenia, jeśli masz takie same podejście to weź udział w akcji i po wpłacie pomyśl własne marzenie.. To nie jest żadna akcja charytatywna itp
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-02-2010 gość
  Zgadzam się, to właśnie Super Bowl jest NAJWIĘKSZĄ imprezą sportową naszego globu, z roku na rok ma coraz większą oglądalność i przyciąga widzów z całego świata, a ceny reklam podczas meczu biją rekordy.
  Puchar FIFA to średniaczek przy SB
  Odpowiedz Zgłoś