Wypożycz zegarek jak minister!

0 Komentarzy
4 Zdjęcia
Czwartek, 13-06-2013

Jak wiadomo politycy, a szczególnie ich niefortunne wypowiedzi, to źródło niekończących się żartów. Ostatnio głośnym echem odbiła się w mediach wypowiedź Sławomira Nowaka na temat wymieniania się z kolegą luksusowymi zegarkami, o których minister zapomniał wspomnieć w rozliczeniu podatkowym.

Ta sytuacja zainspirowała sklep internetowy Answear.com do promocji najnowszej usługi, polegającej na wypożyczeniu stylowych czasomierzy. Spośród trzydziestu wyjatkowych modeli, znajdują się „eleganckie zegarki ze srebrną bransoletą na posiedzenie rządu czy konferencję prasową, klasyczne, na skórzanym pasku w sam raz na otwarcie nowego odcinka autostrady, nieco skromniejsze modele casual idealne na manifestację czy wiec przedwyborczy oraz kolorowe modele sportowe idealne na partyjkę squasha z kolegami z pracy”.

Dzięki tej usłudze, za niewielką sumę, będziemy mogli cieszyć się przez tydzień stylowym zegarkiem, którym pochwalimy się przed rodziną, ale przede wszystkim przed znajomymi, wywołując u nich zazdrosne spojrzenia.

Więcej TU

MB

Wypożycz zegarek jak minister!

Wypożycz zegarek jak minister

  • Wypożycz zegarek jak minister!
  • Wypożycz zegarek jak minister!
  • Wypożycz zegarek jak minister!
  • Wypożycz zegarek jak minister!