Youth Surge Night Clinique

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Czwartek, 11-03-2010

Youth Surge Night Clinique

Nie da się odwrócić procesu starzenia, ale można ten proces opóźnić i znacznie spowolnić, prowadząc zdrowy tryb życia i stosując skuteczne, nowoczesne preparaty pielęgnacyjne.

Szczególnie efektywne są te działające podczas snu. Właśnie na noc przeznaczona jest najnowsza propozycja selektywnej marki Clinique. Youth Surge Night bazuje na opatentowanym przez Clinique kompleksie wykorzystującym technologie sirtuin. Sirtuiny, białka od których zależy tempo starzenia skóry, wsparto unikalnym koktajlem niezwykle silnych przeciwutleniaczy. Podczas snu ta jedyna w swoim rodzaju formuła intensyfikuje naturalny tryb naprawczy, przyspiesza regenerację komórek i stymuluje produkcję kolagenu. Co za tym idzie, przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia, witalność i blask.

Krem oferowany jest w dwóch formułach: do cery bardzo suchej i suchej oraz do cery suchej i mieszanej.

Ceny:
30 ml - 155 zł
50 ml - 220 zł

MO

  • Pt., 12-03-2010 gość
    Coz... przereklamowany nieco-nie nadaje za bardzo blasku i witalnosci bo zawiera pewne skladniki ktore tworza metaliczny, nienaturalny film na twarzy-przy wiekszej aplikacji nie wchlania sie zupelnie i twarz wyglada jak po masci cynkowej-lepsze efekty mozna zobaczyc po nalozeniu grubej warstwy kremu NIVEA-tak, tak tego do rak-po zmyciu-skora jest jak u noworodka na ...-wiadomo gdzie-ten krem nie polecam, moze komus sluzy ale po co wydawac tyle kasy zeby sie przekonac ze nie-nie kupie wiecej chociaz na pewno z tej marki nie zrezygnuje-lepiej wybierzcie inny krem
    Odpowiedz Zgłoś