Zabezpiecz swój bagaż

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 11-05-2007

Zabezpiecz swój bagaż
Piękna wiosenna pogoda to raj dla turystów. Czy wybierasz się na pieszą wędrówkę, czy w podróż motocyklem, powinieneś zadbać o bezpieczeństwo bagażu.

Zdarza się, że domowe zabezpieczenia bagażu nie zdają egzaminu, a utrata motocykla, czy plecaka nie należy do największych przyjemności. PacSafe stworzył serię produktów przeznaczonych do ochrony bagażu. Wszystkie produkty są wodoodporne i trwałe. Za sprawą specjalnych wzmocnień w technologii eXomesh, oraz wykorzystaniu super wytrzymałego materiału Nylon Ballistic (przygotowanego na potrzeby U.S. Army) torby gwarantują komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

LidSafe to unikalna torba na kask niezwykle odporna na przecięcia dzięki wewnętrznej stalowej siatce eXomesh zalaminowanej między warstwami materiału. Za pomocą specjalnego kabla mocującego można ją przymocować do motocykla lub innego trwałego przedmiotu. Dodatkowo od wewnątrz wyściełana miękkim materiałem, który zapobiegnie uszkodzeniom i zarysowaniom kasku. TailSafe to torba zintegrowana z laminowaną siatką stalową, którą można przypiąć stalową linką do ramy motocykla. TankSafe to torba na bak, która może być również wykorzystana jako plecak.

Ponadto dostępne są stalowe siatki PacSafe w różnych rozmiarach. Służą one do zabezpieczania plecaków.

Cena: LidSafe - 200 zł, TailSafe - 600 zł, TankSafe - 550 zł, PacSafe - od 200 zł

http://www.pacsafe.pl

Zabezpiecz swój bagaż

Zabezpiecz swój bagaż

MW

 • Pt., 11-05-2007 zuzka
  czego to ludzie nie wymyślą..........


  P.S. Pierwsza!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-05-2007 LadyAmanda
  A gdzie tu klasa i szyk !
  Dla miłośników przede wszystkim wygody.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-05-2007 necrotism
  Bardzo to ciekawe. Mi sie zdarzylo jechac juz z torba na motocyklu gdzies na plecach, co nie wygladalo dobrze. Takie torby bylyby wiec dla mnie w sam raz. Wygadalabym jak nelezy :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-05-2007 NightFire
  praktyczne i użyteczne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-03-2009 sanki
  no trzeba uwazac, ale co ma zrobic wspolczesny wedroweic o np taki http://www.80miejsc.pl/pl/na-ce… jak on ma sie zabezpieczyc, moze ktos ma pomysl
  Odpowiedz Zgłoś