Zabieg anty age Royal Vital

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 16-09-2006

Zabieg anty age Royal Vital

W Salonie Urody & SPA Royal Vital można skorzystać z zabiegów, które dobrze przygotują nas na mroźne dni.

Zabiegi wykonywane są wyłącznie naturalnymi metodami przy użyciu preparatów Babor, Orlane i Valmont. Paniom i panom, którzy chcą zatrzymać młodość, Royal Vital poleca pakiet SPA anty age, który rozpoczyna się od oczyszczającego peelingu. Kosmetolog Royal Vital nakłada specjalną sól najpierw na nogi, by następnie delikatnymi ruchami wmasować ją w skórę całego ciała. Zabieg kończy się orzeźwiającym hydromasażem Vichy Shower, dzięki któremu skóra staje się gładsza i nabiera aksamitnego wyglądu.

Kolejny zabieg z pakietu SPA anty age polega na nałożeniu na całe ciało maski algowej, która oczyszcza skórę i dostarcza jej wartościowe minerały. Ciało z maską, po zamknięciu w specjalnej kapsule, poddane zostaje aktywizującemu działaniu pary wodnej i światłu podczerwonemu. Oba elementy sprawiają, że nałożone preparaty oddziaływają na skórę we wzmożony sposób. W tym czasie specjalistka Royal Vital wykonuje relaksujący masaż głowy i twarzy.

Ostatnim etapem jest wykonywany specjalną techniką masaż anty age. Podczas masażu kosmetolog nakłada na ciało preparat zawierający wosk pszczeli marki Babor, który zapobiega starzeniu się skóry. Czas trwania zabiegu to 165 minut, cena: 580 zł.

Zabiegi wykonywane są w salonie Royal Vital w Warszawie przy ul. Siennej 93, tel: 0-22 890 83 95 i w hotelu Bristol, tel: 0-22 551 18 54

www.royalvital.pl

AMG

 • Sob., 16-09-2006 Mondello
  Widziałam salon gdzie oferują identyczne zabiegi uzywajac zdecydowanie lepsze preparaty
  za 400 zł...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-09-2006 gość
  Mondello (Sobota, 16-09-2006) napisał:  Widziałam salon gdzie oferują identyczne zabiegi uzywajac zdecydowanie lepsze preparatyza 400 zł...  czy moglabys powiedziec jakiej firmy sa te preparaty i dlaczego sa lepsze? Na ile sie orientuje firma babor ma swiatowa renome i uznawana jest za jedna z najlepszych w swiecie. Fakt na Polskie warunki to troche za drogo.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2