Zabieg keratynowy Yu-Ca

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Piątek, 01-04-2011

Zabieg keratynowy Yu-Ca

Suche, łamliwe i trudne do ułożenia włosy to bolączka wielu kobiet w każdym wieku. Z reguły, przyczyną takiego stanu rzeczy jest niedobór keratyny będącej podstawowym, kluczowym budulcem włosów.

Składnik ten występuje w wielu droższych i tańszych preparatach do pielęgnacji włosów, ale żaden z nich nie działa tak, jak profesjonalny zabieg przeprowadzony na bazie dogłębnie regenerującej, brazylijskiej keratyny Yu-Ca. Keratyna tej firmy jest w 100% bezpieczna i naturalna, bo nie zawiera ani nie wydziela podczas zabiegu rakotwórczego formaldehydu (aldehydu mrówkowego), dzięki czemu nie ma żadnych zagrożeń podczas jej stosowania.

Sama terapia polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie i zgrzewanie preparatu keratynowego na włosach. Dzięki takiemu zabiegowi, włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania - efekt widoczny jest niemal natychmiast niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia włosów. Są wyprostowane, wygładzone, bardziej błyszczące, wyglądają zdrowo i się nie puszą. Co istotne, keratyna tworząc na włosach barierę ochronną zapewnia także ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Terapia keratyną przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów (również przedłużanych) bez względu na długość, kolor, skręt i poziom zniszczenia. Efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy.

Cena zabiegu w salonie: około 300 – 800 zł w zależności od długości włosów.

Czas trwania zabiegu 1,5 – 3 h.

Adresy salonów, w których wykonywane są zabiegi keratyną Yu-Ca, znajdują się na tej stronie.

Zabieg keratynowy Yu-Ca

Zabieg keratynowy Yu-Ca

Zabieg keratynowy Yu-Ca

MO

 • Wt., 05-04-2011 gość
  honka :D

  www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
  www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
  www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
  Odpowiedz Zgłoś