Zabiegi dla dłoni i stóp w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 28-07-2011

Zabiegi dla dłoni i stóp w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris

Wbrew pozorom pielęgnacja dłoni i stóp jest bardzo trudna. Jeżeli marzysz o gładkości skóry, która doda Ci pewności siebie w każdych okolicznościach – możesz oddać się w ręce specjalistów z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris i zafundować sobie jeden z nowych zabiegów na dłonie i stopy:

Vitamin C Forte (Cena: 140 zł)
– zabieg rozjaśniająco-wygładzający na dłonie dla skóry suchej i szorstkiej z przebarwieniami, oznakami starzenia, potrzebującej intensywnej regeneracji, o obniżonej elastyczności. Czas zabiegu: do 40 min.

Hydro&Lipid (Cena: 65 zł)
– bio-zabieg regenerująco-wzmacniający na dłonie szorstkie i suche, z niedoborem lipidów, potrzebujące intensywnej regeneracji, o obniżonej elastyczności. Czas zabiegu: do 40 min.

Fresh&Mint + drenaż limfatyczny (Cena: 130 zł)
– regenerujący zabieg stóp z elementami drenażu limfatycznego, polecany do skóry wymagającej nawilżenia, z niedoborem lipidów, wymagającej regeneracji, a także przy uczuciu „ciężkich nóg i skłonności do obrzęków. Czas zabiegu: do 50 min.

Fresh&Mint + refleksoterapia (Cena: 130 zł)
– regenerujący zabieg stóp z elementami refleksoterapii, idealny dla skóry wymagającej nawilżenia, z niedoborem lipidów, a także przy bólach stóp i nóg oraz uczuciu „zmęczonych stóp”. Czas zabiegu: do 50 min.

Zabiegi można wykonać w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Adresy tu.

AG