Zabiegi z kompresami

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 27-11-2006

Zabiegi z kompresami

Podstawę zabiegów Babor Warp Sensation stanowią okłady ze specjalnie skonstruowanych bandaży.  Wspierają naturalny proces oczyszczania skóry ze złogów.

Już w starożytnych  czasach wykonywano zabiegi polegające na owijaniu ciała nasączonymi kompresami. W tym samy czasie Indonezyjczycy korzystali także z wody morskiej i bogactwa jej składników w celu detoksykacji. Stosowane w Salonie Royal Vital bandaże charakteryzują się wyjątkową budową i mają specjalne elastyczne włókna przebiegające zarówno wzdłuż, jak i w poprzek.

Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem odmiany alg niebieskich, które wspierają naturalny proces oczyszczania skóry i modelują kontur ciała. Algi są bogate w aminokwasy, składniki mineralne, pierwiastki śladowe i witaminy. Działają stymulująco na skórę i jej przemianę materii. Połączenie działania specjalistycznych, wzmacniających oraz modelujących kompresów z detokstykującymi właściwościami alg niebieskich doskonale sprawdza się w modelowaniu konturów ciała, w przypadku cellulitu czy kuracji odchudzających.

W Salonie Royal Vital zabieg rozpoczyna się od nasączania bandaży w podgrzewanym roztworze z alg niebieskich. W tym czasie kosmetyczka wykonuje peeling, który przygotowuje skórę do ostatecznego zabiegu. Następnie dokładnie owija nasączonymi bandażami nogi klientki. Klientka jest przykryta kocem i z lekko uniesionymi nogami leży około 30 minut. W czasie oddziaływania kompresów kosmetyczka wykonuje odprężający masaż głowy, ramion i dłoni. Zabieg usuwa nadmiar wody z organizmu, nogi stają się wyraźnie mniej opuchnięte, a skóra gładsza i  jędrna. Zabieg może być wykonywany na całym ciele.

Czas trwania zabiegu: 75 minut

Cena: 260 zł

Zabiegi wykonywane są w salonie Royal Vital w Warszawie przy ul. Siennej 93, tel: 0-22 890 83 95 i w hotelu Bristol, tel: 0-22 551 18 54.

AMG

  • Wt., 28-11-2006 DayZ
    Mmmm, przyjemności. I cena nie zniechęca.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 05-12-2006 adriana
    polecam zabiegi z kompresami z alg w placzeniu z power plate daja swietny efekt
    Odpowiedz Zgłoś