Zainwestuj w hotel<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

24 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 01-09-2006

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Zainwestuj w hotel<?xml:namespace prefix = o ns =

Specjalne strefy ekonomiczne przyciągają licznych inwestorów z Polski i z zagranicy. Przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w okolicach Świdnicy można nabyć zespół pałacowo-parkowy, który po zaadaptowaniu na hotel może stać się stałym źródłem dochodów.

Nieruchomość położona w centrum wsi na Dolnym Śląsku jest wpisana do rejestru zabytków. Pałac pochodzi z XVII w. Obiekt pierwotnie miał formę barokową, ale w latach 1870-71 został przebudowany na neorenesansowy przez berlinskiego architekta.

Park 6,6 ha, powierzchnia użytkowa: <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />3 270 m2.

W Świdnicy znajdują sie jedynie dwa niewielkie hotele średniej klasy. Odległość od Wrocławia - około 40 km.

Cena: 1 200 000 euro, czyli ponad 4 700 000 zł.

www.kaza.com.pl/index.php?tekst=B1260&search=1

Zainwestuj w hotel<?xml:namespace prefix = o ns =

MW

 • Sob., 02-09-2006 gość
  Taki hotel to moje marzenie. Muszę tylko pomyśleć skąd wziąć te pieniądze. Jeśli je zdobedę to później juz jakoś będzie... Może jest ktoś kto też ma podobne marzenie- we dwoje łatwiej zdobyć pieniadze...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-09-2006 gość
  haha,smiac sie z tej ceny!!Ta cena to przesada.Mury sie juz same wala a po kompletnej renowacji nie bedzie juz co zbierac,zas wszystko poodpada.Czyzby ten "KACZOREK"-glowa panstwa kupil ja dla siebie pod rezydencie??Hmmmm...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-09-2006 MK jr.
  Poważna inwestycja. Ale czy na prawdę warty takiej sumy?
  Ogladałem go w zeszłym miesiącu i muszę powiedzieć, że mój jest dużo ładniejszy i lepiej położony, a w dodatky kupiłem z 1/7 proponowanej ceny.
  Niedługo otarcie i oficjale informacje! WSZYSTKICH amatorów luksusu w rozsądnej cenie ZAPRASZAM!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-09-2006 gość
  W Krzeszowicach też jest przepiękny pałac Potockich wraz z parkiem, ale niestety dosc szybko niszczeje. A przez kogo... burmistrza. Byly plany aby powtalo tam swiatowe centrum Chopinowskie, ale oczywiscie Jagiełło sie niezgodził. Dość poddobny jest do tego z artykułu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-09-2006 gość
  Kara (Piątek, 01-09-2006) napisał:  no klasa ! gdybym związała się z jakimś arabskim księciem, który sfinansowałby mi tę fanaberię jaką byłoby kupienie tego pałacyku to ja przystaję na bycie jego właścicielką z dziką rozkoszą !


  Dziewczyno, nigdy nie wychodź za Araba, a jak już wyjdziesz, to nie jedź z nim do ojczystego kraju.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-09-2006 gość
  ciekawe ktory arab by cie chcial,chyba tylko kijem dotykac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-09-2006 gość
  Tu się dodaje komentarze dotyczące artykułów a nie zaśmieca miejsca swoimi transakcjami!!!Sprzedajesz rzeczy na allegro to nie wychoć poza miejsca do tego przeznaczone!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-09-2006 gość
  ale kurna gościu co kilka lat temu to kupił od zakładów chemicznych w Żarowie pewnie za marne grosze chce zrobić interes życia.... znowu przekręt jakiś był jak wszystko w tym kraju....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-09-2006 gość
  a czy ta cena jest taka wysoka, bo ta Lucynka co tego pilnuje to jest na wyposażeniu???? może czeka na posadę administratora u nowego właściciela?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-09-2006 gość
  swego czasu były targi nieruchomosci i sprzedawali zaniedbane zamki i pałace z okolicznym terenem, a tereny były spore... za 1 zł.
  Tylko po podsumowaniu wydatków na remont, a własciwie odbudowę to juz nie jest okazja
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3