Żakiety w sklepie My Wardrobe

2 Komentarze
5 Zdjęć
Niedziela, 20-12-2009

Żakiety w sklepie My Wardrobe

O tym, że dobrze skrojony żakiet to podstawa każdej damskiej szafy, nie trzeba pisać. My Wardrobe pokazuje, że posiadanie kilku lekko zróżnicowanych fasonem, czarnych marynarek pozwala stworzyć całą listę bardzo różnych kreacji i bardzo ułatwia tym samym życie. 

Żakiety w sklepie My Wardrobe

Smokingowa marynarka Helmut Lang uszyta jest z czarnej wełny. Ramiona są wyraźnie zaznaczone, w roli zapięcia występują dwa guziki. Całość dość nonszalancko opada na sylwetce, nie tracąc nic ze swojej konstrukcji.

Żakiety w sklepie My Wardrobe

Opcja bardziej kobieca pochodzi z kolekcji Malene Birger i uszyta została z mieszanki wełny, poliestru i wiskozy. Ubranie łączy dwa odcienie eleganckiej czerni. Lekko lśniące, wykładane klapy korespondują z taśmami wszytymi na całej długości rękawów i wiązanym na kokardę paskiem. Dopasowany fason i wcięcie w talii ładnie podkreślają figurę.

Żakiety w sklepie My Wardrobe

Czarnymi niuansami operuje również marynarka Day Birger et Mikkelsen. Rayon z poliestrem wykończono satynowymi detalami. Częściowa stójka jest z aksamitu. Skrócone, proste rękawy z tyłu ozdobnie przymarszczono. Ubranie zapinane jest na jeden guzik. Na plecach naszyto fragment paska.

Żakiety w sklepie My Wardrobe

Propozycja DKNY to opcja klasyczna i ponadczasowa. Wełniany żakiet zapinany jest na dwa satynowe guziki, ma przykryte klapami kieszenie i wykładany kołnierz.

Przygotowane przez My Wardrobe propozycje zestawień prezentowanych marynarek znajdziesz tutaj.

Ceny:
Helmut Lang: 500 euro (ok. 2 070 zł), kupisz tutaj.
Malene Birger: 300 euro (ok. 1 240 zł), kupisz tutaj.
Day Birger et Mikkelsen: 274,80 euro (ok. 1 140 zł), kupisz tutaj.
DKNY: 450 euro (ok. 1 860 zł), kupisz tutaj.

AW