Zakupy karmy dla zwierząt

15 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 09-06-2009

Zakupy karmy dla zwierząt

Pisaliśmy już o psiej garderobie, a teraz o wygodnej usłudze w segmencie produktów premium - elektrozakupach z dostawą do domu karmy.

Dla tych wszystkich, którym brakuje wolnego czasu, wracających późno z pracy i dla tych nie mających siły dźwigać ciężkich worków z suchą karmą dla psa czy kota.

Rozwiązanie kłopotów znajdziecie na stronie Telekarma. Znajdziecie tu blisko 300 rodzajów suchej karmy najlepszych marek. Ceny karmy zawierają już koszt przesyłki.

Przykładowe ceny:
Dog Chow Adult With Mixed Meats 15 kg - 89 zł
Royal Canin Giant Adult 15 kg – 169 zł
Sanabelle Grande 10 kg + pojemnik – 159 zł

MK

 • Śr., 17-06-2009 kocia mama
  gość (Czwartek, 11-06-2009) napisał:  też mi luksus - ok na wsi to może i jest luksus! nie ma się czym podniecać bo animalia.pl jest 100 razy lepsza! korzystam od dłuższego czasu i zawsze mnie zaskakuję swoim profesjonalizmem!  Ale nie dostarczają żarcia na drugi dzień i to jest minus, drugi, za ceny.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 18-06-2009 pucio
  Weterynarz (Czwartek, 11-06-2009) napisał:  Weszłam i wśród najlepszych marek (jak to autor tego artykułu napisał) znalazłam taką karmę jak Pedigree.. Tak więc śmię twierdzić, że autor kompletnie nie zna się na dobrych markach karm dla zwierząt, a te tutaj podane przez niego nie są wielkim luksusem(a są na stronie LUXLUX) - są to po prostu dobre karmy, którymi należy karimć nasze zwierzęta, by dostarczyć im jaknajwięcej witamin, a do tego aby uniknąć regularnego "wyciskania gruczołów" jak to się mówi, które się gromadzą w gruczołach odbytu i mają nie miły zapach.Dzięki droższym karmom, możemy zapewnić naszym zwierzakom żadszych wizyk u weterynarza, których one tak bardzo nie lubią :)


  Ale te najlepsze marki też widzę w sklepie, i to w dużo lepszej cenie niż u mnie na osiedlu. Każdy kupuje na co go stać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-06-2009 gość
  [cytat komentarz="4638489"]
  też mi luksus - ok na wsi to może i jest luksus! nie ma się czym podniecać bo animalia.pl jest 100 razy lepsza! korzystam od dłuższego czasu i zawsze mnie zaskakuję swoim profesjonalizmem!
  Buraku. Ja mieszkam na wsi i moje pieski jedzą te karmy!!! Więc daruj sobie!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-06-2009 rasowa
  [cytat komentarz="4638500"]
  Źle sformułowałam wypowiedź na początku -> Weszłam na tę stronę chciałam powiedzieć.
  Weterynarz (Czwartek, 11-06-2009) napisał:  Weszłam i wśród najlepszych marek (jak to autor tego artykułu napisał) znalazłam taką karmę jak Pedigree.. Tak więc śmię twierdzić, że autor kompletnie nie zna się na dobrych markach karm dla zwierząt, a te tutaj podane przez niego nie są wielkim luksusem(a są na stronie LUXLUX) - są to po prostu dobre karmy, którymi należy karimć nasze zwierzęta, by dostarczyć im jaknajwięcej witamin, a do tego aby uniknąć regularnego "wyciskania gruczołów" jak to się mówi, które się gromadzą w gruczołach odbytu i mają nie miły zapach.Dzięki droższym karmom, możemy zapewnić naszym zwierzakom żadszych wizyk u weterynarza, których one tak bardzo nie lubią :)  No to trzeba uważnie oglądać stronę , a nie wybiórczo by dociąć. Drogie i te z najwyższej półki karmy też widziałam na stronie. Wolny wybór. Każdy kupuje na co go stać. No, są i tacy co zapominają, że czasem ich nie stać. :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-07-2009 siedlisko morena
  luksus to na Doggie pl :) ekskluzywne akcesoria dla psów
  Odpowiedz Zgłoś
1 2