Zakupy na Manhattanie w Nowym Jorku

24 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 28-01-2008

Zakupy na Manhattanie w Nowym Jorku Zakupy na Manhattanie to marzenie wielu kobiet. Paniom, które postanowiły owo marzenie w końcu urzeczywistnić i planują wycieczkę do Stanów Zjednoczonych z pustą walizką, by wrócić z pełną, polecam kontakt z firmą Excitations. Specjaliści, którzy o zakupach w Nowym Jorku wiedzą wszystko zatroszczą się by dzień w butikach był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.

Prywatna zakupowa wyprawa zaczyna się od spotkania z osobistym przewodnikiem, który zabierze nas nie tylko do ogólnie dostępnych butików i sklepów Manhattanu, ale umożliwi również wizytę w mało znanych miejscach i kilku showroomach, gdzie będzie szansa porozmawiać z projektantem. Ważnym punktem zakupów są powszechnie niedostępne przedsprzedaże i nowe kolekcje ubrań po bardzo okazyjnych cenach. Firma Excitations wie też, gdzie na Manhattanie jada się lunch i jako chwilę odpoczynku od przymierzania i kupowania zaproponuje posiłek w jednej z modniejszych restauracji miasta.

Ceny zaczynają się od $500 (około 1 240 zł) i obejmują również lunch i drobne upominki od firmy.
Zainteresowanych odsyłam do internetowego formularza zamówienia.

AW

 • Śr., 20-02-2008 gość
  gość (Poniedziałek, 28-01-2008) napisał:  a ja nie cierpie zakupow na manhattanie a zwlaszcza na fashon Av. Kuuupa ludzi, tylko kilka wiekszych sklepow..H&M kolo mtra Victoria's Sicret, w Manhattan Mall Aeropostale a reszta jakies male sklepki aa i zara jeszcze jest..a reszta jakis hinduski shit. A jescze kilka dobrych sklepow ze sportowymi butami. Dobre sklepy sa na 5 Av: LV m-dzy innymi, Prada, Armani, D&G..


  zgadzam się, ja też nie mogę znieść tych ludzi na ulicach, że po godzinie mam ochote juz wracac do domu, czasami lepiej pojechac do jakiegos outletu za miasto.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-04-2010 gość
  w końcu jad do nowego jorku - każdy ost jest dla mnie przydatny, polecam również wypoiedź Agnieszki Szulim o zakupach w tym mieście http://radzsobie.pl/filmy/tanie…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 10-06-2011 klaula
  jest super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-05-2013 Mag
  ja polecam mieszkać w nowym jorku
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3