Zamieszkaj nad morzem: Osiedle Modre

1 Komentarz
8 Zdjęć
Wtorek, 28-08-2012

Marzysz o miejscu, które spełni wszystkie Twoje wymagania? Zawsze bierzesz od życia to co najlepsze? Czas, poznać luksusowe Osiedle Modre w Straszynie koło Gdańska. Zamieszkaj w miejscu, które jest numerem 1:

* I miejsce w konkursie „Najlepsza inwestycja Powiatu Gdańskiego do 2002 roku” przyznana przez Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego,
* I miejsce w konkursie „Najlepsza inwestycja Powiatu Gdańskiego 2009 roku” organizowanym przez Instytut na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości, Demokracji, Kultury i Edukacji.

Osiedle Modre zachwyca ładem urbanistycznym i lokalizacją na malowniczym terenie w pobliżu Jeziora Straszyńskiego. Zieleń zaprojektowana przez wyspecjalizowane firmy cieszy się dużym uznaniem mieszkańców. Piękne zespoły roślinności na ulicach Osiedla oraz w ogródkach przydomowych spełniają walory estetyczne, wpływają także na postrzeganie Osiedla jako inwestycji nawiązującej do najlepszych wzorów amerykańskich i europejskich. To co wyróżnia Osiedle „Modre” od innych inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście to bardzo małe natężenie ruchu drogowego, co powoduje, że każdy mieszkaniec ma pewność wyjątkowej ciszy i spokoju.
Jednocześnie każdy ma zapewniony szybki i łatwy dojazd poprzez optymalną komunikację z Trójmiastem - obwodnica (Gdańsk-Sopot-Gdynia) i dalej autostrada A1; 12 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie.
Dogodny dojazd na osiedle „Modre” umożliwia komunikacja miejska (bezpośrednie autobusy do Gdańska oraz Pruszcza Gdańskiego) oraz przewoźnicy prywatni; 20 minut do centrum Gdańska.
Przestrzenna zabudowa i komfort zamieszkania - kompleks kilkudziesięciu hektarów uporządkowanej urbanistycznie zabudowy wielo- i jednorodzinnej; mieszkania z tarasami, instalacją kominkową, z przydomowymi ogródkami i garażami; domy jednorodzinne na rozległych działkach; działki rezydencyjne. Opcje dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych lokatorów
Bezpieczeństwo mieszkańców oraz gości jest zapewnione poprzez całodobowy dozór oraz monitoring. Zagadnieniu bezpieczeństwa poświęca się wiele uwagi, tak, aby zwiększyć komfort zamieszkania.

Tylko w sierpniu, możesz kupić swoje wymarzone mieszkanie z 20% rabatem.

Więcej informacji znajdziesz na: www.modre.pl

Artykuł sponsorowany