Zestaw pielęgnacyjny Evolution Surf

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 20-05-2007

Zestaw pielęgnacyjny Evolution Surf Prezentowany zestaw to produkt kultowej dla surferów firmy Evolution Surf. Przeznaczony jest specjalnie dla ludzi przebywających dużo na powietrzu, uprawiających sporty wodne, narażonych na ciągłe i szkodliwe działanie promieni słonecznych. Problemem tych osób często jest przebarwiona, uszkodzona i przedwcześnie zestarzała skóra.

Zestaw składa się z trzech, uzupełniających się nawzajem preparatów. Pierwszym etapem pielęgnacji jest mechaniczny  peeling, który ściera martwe komórki naskórka, wygładza i oczyszcza pory. Drugi etap to preparat zawierający kwas glikolowy, który pogłębia proces złuszczania, redukuje grubość naskórka. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne, uelastycznia skórę i przyspiesza odnowę naskórka. Ostatni etap, czyli odżywczy krem z antyutleniaczami, regeneruje, chroni i głęboko nawilża. Oczywiście podczas takiej kuracji nie należy zapominać o filtrach słonecznych z możliwe najwyższym faktorem ochronnym.

Pojemność pojedynczego opakowania 50 ml.
Cena zestawu $440 czyli 1320 złotych, do kupienia w firmowym sklepie internetowym.

MO

 • Niedz., 20-05-2007 luxus
  przynajmniej mają ładne opakowania:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-05-2007 isaga
  luxus (Niedziela, 20-05-2007) napisał:  przynajmniej mają ładne opakowania:)


  ...tak... i ładne kolorki mają ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-05-2007 gość
  urocze;] moze i dzialaja, ale nie moge nic powiedziec, bo nie wyprobowalam;D ogolem to znana firma wiec moze zadzialaja, ale cena jest jak nr.komorki;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-05-2007 gość
  fajnie wyglandaja
  Odpowiedz Zgłoś